Karbon Ayak İzinize Dikkat Edin. Geleceğinizi Önemseyin.

GELECEĞİNİZİ ÖNEMSİYOR MUSUNUZ ?

Wonderware Türkiye olarak geleceğimizi önemsiyoruz. CO2 sera gazı emisyonu salınımına neden olmaktadır. Sera gazları atmosferde yüksek oranlara ulaştıklarında ozon tabakasına zarar vermektedir. Bu durum iklim değişimlerine yol açmaktadır. 
Enerjinin verimli kullanımı, enerji maliyetlerini düşürdüğü gibi çevreye salınan karbondioksit emisyonlarının da düşmesini sağlayacağından, yapılan enerji verimliliği çalışmaları insanlık için her geçen gün büyüyen bir sorun haline gelen iklim değişikliği ve küresel ısınma karşısında etkin bir çözüm olacaktır.
İklim değişikliği, geleceğimizi belirleyen küresel bir sorunudur. İleri görüşlü endüstriyel kuruluşlar, düşük karbonlu bir geleceğe doğru ilerlemeyi hızlandırmanın en iyi yolunun önlem almak olduğunu kabul etmektedir.
Wonderware Türkiye, dünya çapındaki endüstriler için dijital dönüşümü yönlendirmeye odaklanan lider bir endüstriyel teknoloji şirketi olarak, müşterilerini ve paydaşlarını sıfır karbon ekonomisine giden yolculukta destekleyen, yenilikçi endüstriyel çözümlere ulaşılmasında ve bu teknolojilerin takip edilmesinde kilit bir rol oynamaktadır. 
Hedef minimum karbon ayak izi, minimum enerji tüketimi için Wonderware Türkiye;
InTouch SCADA'larınız ile üretimi anlık takip ederken oluşabilecek makine duraksamalarına anında müdahale ederek enerji kaybının önüne geçebilirsiniz.
Wonderware Türkiye'nin Historian çözümü ile verileriniz standart veri tabanlarına oranla 50 kat daha az yer kaplamaktadır. Bu açıdan standart veri tabanlarının oluştura bileceği ek donanım ihtiyacını ortadan kaldırarak enerji ve karbon ayak izini önleyebilirsiniz. Historian'a kayıt ettiğiniz verileri Insight ile analiz ederek gereksiz duruşların ve proseslerin önüne geçebilirsiniz.
Wonderware Türkiye'nin Kestirimci Bakım Çözümü, makinelerinizin enerji tüketim verilerini, titreşim sıcaklık ve bunun gibi çeşitli verileri takip edip gelişmiş algoritması sayesinde makineniz duraksamadan veya arıza durumu oluşmadan önlem almanızı sağlamaktadır.
Yönetim seviyesinden üretim seviyesine kadar oluşan kâğıt üzerinde yer alan planlı/plansız duruş, bakım, prosedürler, gerçekleştirilen işlemler, görev atamaları ve eğitim süreçlerinizi Aveva Teamwork Çözümü ile dijitalleştirirken kâğıt israfını önleyin ve verilerinizin şirket bilinci olarak geleceğe aktarılmasını sağlayın. Oluşan bu faydaya eğitim süresinde %50 azalma, %8 doğrudan üretkenlik kazancı ve atıkta %12,5 azalma dahildir.
Wonderware Türkiye'nin Endüstriyel mükemmellik çözümleri hem şirketinizin hem dünyamızın geleceğine katkı sağlar. Siz enerji maliyetlerinizi düşürüp, duruş sürelerinizi azaltıyorken doğamıza da katkı sağlamaktasınız.

 Wonderware Türkiye'nin endüstriyel mükemmellik çözümleri ile birçok şirket   dijitalleşirken;
 Enerji maliyetlerinde %15-30 tasarruf ve %9-15 oranında azaltılmış CO2 emisyonu, duruş sürelerinin   %25 azalmasını,
 Toplam kurulum maliyetinde %15'e ve tasarım maliyetlerinde %30'a varan tasarruf sağladı.
 Henkel 2016 yılında 18,7 milyar Euro gelir ve yaklaşık 2,1 milyar Euro yıllık kâr elde etti. Şirketin etkileyici başarısı üç   temel kritere dayanan açık ve uzun vadeli bir stratejinin sonucudur: Müşterilerin ihtiyaçlarına sürekli odaklanma,   Sürdürülebilirlik ve Yenilik.
 Henkel, tüm şirket genelinde dijital dönüşümü uygulayarak başarılı bir büyüme sağlamayı, müşterileriyle ilişkilerini   güçlendirmeyi ve süreçlerini optimize etmeyi hedefliyor.Bu çözüm, enerji tüketiminde %9'luk bir azalma sağladı, bu   da 15 milyon € enerji tasarrufu anlamına geliyor.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

GELECEĞİNİZİ ÖNEMSİYOR MUSUNUZ ?

Wonderware Türkiye olarak BİZ ÖNEMSİYORUZ.