Teknik İletişim Formu

Çözümlerimiz, ürünlerimiz, teknik destek ve eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi için istediğiniz zaman bize ulaşın.

Teknik İletişim Formu

Dosya uzantısı .pdf, .doc, .docx formatında olmalıdır.

Wonderware Türkiye gizliliğinizi korumaya ve bunlara saygı duymaya kendini adamıştır ve kişisel bilgilerinizi yalnızca hesabınızı yönetmek ve bizden talep ettiğiniz ürün ve hizmetleri sağlamak için kullanacağız. Zaman zaman, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilginizi çekebilecek diğer içerikler hakkında sizinle iletişim kurmak istiyoruz. Bu amaçla sizinle iletişim kurmamıza izin verirseniz, sizinle nasıl iletişim kurmamızı istediğinizi belirtmek için lütfen aşağıyı işaretleyin:

Size istenen içeriği sağlamak için kişisel verilerinizi saklamamız ve işlememiz gerekir. Kişisel verilerinizi bu amaçla saklamamıza izin verirseniz, lütfen aşağıdaki onay kutusunu işaretleyin.

Bu iletişimlerden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Abonelikten çıkma, gizlilik uygulamalarımız ve gizliliğinizi koruma ve bunlara saygı gösterme konusundaki kararlılığımız hakkında daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyin.

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Lütfen geçerli bir 10 haneli telefon numarası giriniz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.
İşinizde çeviklik ve esneklik sağlar.#wonderwareavevatr