InTouch Access Anywhere

Access Anywhere özelliği ile istediğiniz yerden ve istediğiniz cihazdan, istediğiniz zamanda mevcut Scada uygulamasına güvenli bir şekilde bağlantı yaparak operasyonlarınızı yönetebilirsiniz.

InTouch Access Anywhere ile Üretim Operasyonunuzu Mekan/Zaman/Cihaz Sınırı Olmadan Yönetin

Access Anywhere, mobil ve onpremise kullanıcıların HTML5 uyumlu Web tarayıcıları aracılığıyla InTouch Scada uygulamalarına erişimini sağlayan bir InTouch özelliğidir. Kuruluşun çeşitli seviyelerinde istemci kurulumu gerekmeksizin kullanıcıların istedikleri yerden ve istedikleri cihazdan, istedikleri zamanda mevcut Scada uygulamasına güvenli bir şekilde bağlantı yaparak operasyonları yönetmesine imkan sağlamaktadır.

Access Anywhere ile güvenli bir Web tarayıcısı kullanarak gerçek zamanlı olarak üretim hattı operasyon verilerini görüntüleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. InTouch Scada yazılımı, eklenen Access Anywhere özelliği ile gerçek zamanlı kararların iyileştirilmesine, tesis verilerinin değerini en üst düzeye çıkarmaya, bakım maliyetlerini düşürmeye kolay ve güvenli bir şekilde yardımcı olmaktadır.

Doğru Zamanda Doğru Kararları Verebilirsiniz

Siz yolda veya ofisten uzakta başka bir proje üzerinde çalışırken, kritik iş bilgilerinize herhangi bir cihazdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Zaman/mekan sınırı olmaksızın tüm verilerinize ulaşarak proseslerinizi daha yakından takip edebilir, gerçek zamanlı gözlemleyebilir, sorunları kaynağında yakalayarak üretiminizi etkilemeden önce müdahale edebilirsiniz. Access Anywhere sayesinde tüm süreçlerinize hakim olup doğru zamanda doğru kararları verebilirsiniz.

Bakım Organizasyonunuzu İyileştirebilirsiniz

Access Anywhere ile uzaktan Scada uygulamasına bağlantı kuran kullanıcılar, görselleştirme teknolojimizden tesis içi operatörlerle aynı zengin kullanıcı deneyimini yaşarlar. Bu sayede herhangi bir yerden, herhangi bir cihazdan ve herhangi bir zamanda tesisteki sorunları gerçek zamanlı olarak uzaktan güvenilir bir şekilde çözebilirler.

Bilgi Teknolojileri Masraflarınızı Azaltabilirsiniz

InTouch Access Anywhere ile dünyanın en popüler ve fonksiyonel SCADA'sının tüm işlevlerine her yerden erişmek ve ortak bir güvenli tarayıcı aracılığıyla üretim ayarlamaları yapmak her zamankinden daha kolay hale geliyor. InTouch Access Anywhere, bakım gerektirmeyen, güvenli Web özellikli bir SCADA özelliğidir. Intouch bünyesindeki Autorization ve Authentication gibi özellikler sayesinde kullanıcıların yetki düzeylerinize göre güvenli bir şekilde uygulamaya erişebilirsiniz.

Access Anywhere operasyonel veriminizi en üst düzeye çıkaran benzeri görülmemiş bir esneklik düzeyi sağlayan Scada uygulamasıdır. Bu sayede ofisten, evden veya yoldan tesis ekipmanlarında güvenli bir şekilde sorun gidermenize yardımcı olur. Lokasyon fark etmeksizin en uygun durumdaki personelin anında çözüme katkıda bulunmasını sağlar.

İşletmenizin için gerçek zamanlı görünüm sağlar.#InTouchAccessAnywhere