Endüstriyel Veri Yönetimi

Wonderware Türkiye Endüstriyel Bilgi Yönetimi, endüstriyel bilginin değerini ortaya çıkarır. Doğru veri yönetimi ile karar verme süreçlerinizi mükemmelleştirebilirsiniz.

Wonderware Türkiye Endüstriyel Bilgi Yönetimi Çözümleri ile dijitalleşmeye verilerinizden başlayın. Daha sağlıklı kararlar alın.

Veri yakalama ve depolamadan fazlasını sunuyoruz.
Sorunları gidermenize ve operasyonlarınızı iyileştirmenize olanak tanıyan eğilimleri belirlemenize yardımcı oluyoruz. Başarınızın önündeki coğrafi engelleri ortadan kaldırmak için kurumsal çapta işbirliği ve raporlama sağlıyoruz. İnsan makine arayüzlerinde dünya lideri olarak, önemli miktarda endüstriyel bilgi Wonderware yazılımından geçer. Müşterilerin bu verileri kullanmasına ve operasyonlarını iyileştirmek için içgörüye dönüştürmesine yardımcı olmak, misyonumuz için kritik önem taşır.

Alanınıza hakim olmak için verileri toplayın

Her gün insanlar, cihazlar ve süreçler büyük miktarda veriler üretir. Ancak bağlam ve kullanım amacı olmadığında bu veriler bir anlam taşımaz. Wonderware Information Management, yalnızca veri toplamak ve depolamakla ilgili değildir. Kuruluşunuzdaki gizli kalmış değerleri keşfetmek için en küçük ayrıntılara kadar analiz etmekle ilgilidir.

Veri toplama ve erişim
Portföyümüzün bir parçası olarak, güvenli bir yönetilen tarihçimiz olan Wonderware Online InSight'a da sahibiz. Yapılandırması basit, zaten topladığınız bilgilerin hızlı bir şekilde kilidini açmanıza olanak tanır. Bu, şirket içi donanım ve yazılımları yönetmek için BT yükünüzü azaltma ek avantajına sahiptir.

Veri analizi
Veri analizi araçlarımız - Wonderware Historian Client, Wonderware Intelligence ve PRiSM - endüstriyel Büyük Veriden anlam çıkarmak için oradalar, böylece süreçleri iyileştirebilir ve arızalar oluşmadan önce harekete geçebilirsiniz.

Sınırsız veri raporlama
İhtiyaçlarınızı karşılayarak bilgileri doğru biçimde sunmak için bir dizi çözüm sunuyoruz. Wonderware Dream Report, basitleştirilmiş rapor oluşturma ve sunumu sağlar. Mobil kullanıcılar için, Wonderware SmartGlance ihtiyacınız olan bilgilere, istediğiniz zamanda ve mekanda erişmenizi sağlar.

Wonderware Endüstriyel Bilgi Yönetimi yazılımları ile verilerinizi iç görüye dönüştürün.#weby