Customer FIRST Programı

"ÖNCE MÜŞTERİ"

AVEVATM Customer FIRST Programı

  Endüstriyel operasyonlarınızı daha etkili yönetmek ve daha sürdürülebilir bir hale getirmek amacıyla kullandığınız endüstriyel yazılımlar, sağladığınız toplam faydayı yükseltmeye maliyetlerinizi de düşürmeye yönelik getirdiği çözümler ile yatırımlarınızın stratejik bir parçası haline geldiler.

İşletmenizin geleceği için vereceğiniz bu stratejik karar öncesinde hangi faktörlere dikkat etmelisiniz? Aklımıza gelen ilk soruları, yazılımın versiyonunun ne olduğu ve ne kadar güncel olduğudur. İşletmenizin teknolojik ihtiyaçlarının ne kadarını karşılayabileceği? 

Teknik destek, teknik servis ihtiyaçlarınızı ve müşteri memnuniyetini ne kadar dikkate aldığı ve ihtiyacınız olduğu kritik durumlarda bunu ne kadar başarabildiği? şeklinde sıralayabiliriz.

  Neden Wonderware Türkiye? Neden CustomerFIRST? Gıda, kimya, enerji, metalurji ve maden gibi farklı sektörlerden kazandığımız engin deneyimler ve Endüstri 4.0, IIOT(endüstriyel nesnelerin interneti) mimari ve altyapısını destekleyen, en güncel sürümleri kullanan yazılım ürünlerimiz sayesinde değişmeyen kalitemiz olarak açıklayabiliriz. "Operasyonel Mükemmellik" anlayışımız dijitalizasyon çözümlerimizde olduğu gibi müşteri memnuniyeti konusunda da bize yol gösterici olmaktadır. 

  Sizlere Endüstri 4.0 ile başlayan IOT ve IIOT teknolojileriyle devam eden dijital dönüşüm yolculuğunuzun anahtarlarını sunmaktan ve bu yolculukta ihtiyacınız olan, başta endüstriyel yazılım çözümleri olmak üzere profesyonel danışmanlık, teknik destek ve servis hizmetlerimiz ile her daim yanınızda olmaktan keyif alıyoruz. Wonderware Türkiye'yi tercih ederek dijitalizasyon çözümlerimizi kullanmaya başlayan işletmeler, ürünlerinin kullanım ömürleri boyunca hizmetlerimizden de faydalanmaya devam ediyorlar. Bu süreçte yazılım çözümlerimizden en iyi şekilde faydalanmaları mottosuyla hareket eden teknik ekiplerimiz ve AVEVA CustomerFIRST servisimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Bize hemen ulaşmak ve teknik destek almak için tıklayınız.

AVEVA CustomerFIRST programı, dijital çözümlerimizden satın alan veya ürünlerimizi halihazırda kullanmaya devam eden lisans sahibi müşterilerimizin faydalanabileceği bir hizmettir. Wonderware Türkiye olarak teknik destek ve servis hizmetlerimizde "ÖNCE Müşteri" yaklaşımını benimsiyoruz ve kararlarımızı, sizlerin memnuniyetini en ön planda tutacak şekilde alıyoruz. AVEVA CustomerFIRST programımız ile teknik servis hizmeti noktasında fark yaratmaya ve katma değer üretmeye devam ediyoruz.

Wonderware Türkiye farkıyla Aveva CustomerFirst programı için tıklayınız.

 

Sizin başarınız bizim amacımız#customerfirst