Customer FIRST Programı

"ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ"

Wonderware Türkiye Teknik Destek ve Servis Hizmetleri - Aveva CustomerFIRST programı

Endüstriyel operasyonlarınızı daha etkili yönetmek ve daha sürdürülebilir bir hale getirmek amacıyla kullandığınız endüstriyel yazılımlar, sağladığınız toplam faydayı yükseltmeye, maliyetlerinizi de düşürmeye yönelik getirdiği çözümler ile yatırımlarınızın stratejik bir parçası haline geldiler.

İşletmenizin geleceğine yön verecek, yazılım çözümlerinin seçimi ile ilgili stratejik kararları verirken nelere dikkat etmelisiniz? Seçim aşamasındaki endüstriyel yazılım çözümü, sahip olduğunuz endüstriyel sistemlere ve IT / OT altyapınıza ne kadar entegre olabiliyor? Güncel bir versiyon mu? Teknik destek ve servis hizmetleri yeterli mi, ihtiyaç anında beklenen desteği ne kadar sürede sağlayabilecek? İşletmenizin dijital dönüşüm gereksinimlerini hangi oranda karşılayabilecek? gibi sorular ilk aklımıza gelen sorulardır. 

Teknik destek ve servis hizmetlerinde bekleneni veremeyen bir yazılım çözümünden beklediğiniz performansı sağlamanız da pek mümkün değildir.  

Neden Wonderware Türkiye tercih edilmelidir? Gıda, kimya, enerji, metalurji ve maden gibi farklı sektörlerden kazandığımız engin deneyimler ve Endüstri 4.0, IIoT(endüstriyel nesnelerin interneti) mimari ve altyapısını destekleyen, en güncel sürümleri kullanan çözümlerimiz, sunduğumuz eşsiz müşteri memnuniyeti deneyimi CustomerFIRST programı ve değişmeyen "Operasyonel Mükemmellik" yaklaşımımız tercih edilme sebeplerimizdir.

Sizlere Endüstri 4.0 ile başlayan IOT ve IIOT teknolojileriyle devam eden dijital dönüşüm yolculuğunuzun anahtarlarını sunmaktan ve bu yolculukta ihtiyacınız olan, başta endüstriyel yazılım çözümleri olmak üzere profesyonel danışmanlık, teknik destek ve servis hizmetlerimiz ile her daim yanınızdayız. Wonderware Türkiye'yi tercih ederek dijitalizasyon çözümlerimizi kullanmaya başlayan işletmeler, ürünlerinin kullanım ömürleri boyunca hizmetlerimizden de faydalanmaya devam ediyorlar. Bu süreçte yazılım çözümlerimizden en iyi şekilde faydalanmaları mottosuyla hareket eden teknik ekiplerimiz ve AVEVA CustomerFIRST servisimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bize hemen ulaşmak ve teknik destek almak için tıklayınız.

AVEVA CustomerFIRST programı, dijital çözümlerimizden satın alan veya ürünlerimizi halihazırda kullanmaya devam eden ve bakım anlaşması olan lisans sahibi müşterilerimizin faydalanabileceği bir hizmettir. Wonderware Türkiye olarak teknik destek ve servis hizmetlerimizde "ÖNCE Müşteri" yaklaşımını benimsiyoruz ve kararlarımızı, sizlerin memnuniyetini en ön planda tutacak şekilde alıyoruz. AVEVA CustomerFIRST programımız ile teknik servis hizmeti noktasında fark yaratmaya ve katma değer üretmeye devam ediyoruz.

Wonderware Türkiye farkıyla Aveva CustomerFirst programı için tıklayınız.

Wonderware Türkiye olarak operasyondaki uçtan uca bütün süreçlerinizde yer alarak süreçlerin en verimli ve kaliteli ilerlemesine yönelik endüstriyel yazılım çözümleri sağlamaktayız. Tesisiniz de kullandığınız ya da kullanacağınız yazılım çözümlerimizle ilgili faydalanabileceğiniz sınırsız hizmet için Önce Müşteri ilkesini benimseyen  Customer First Lisans Bakım Anlaşması lisanslar konusunda her türlü teknik hizmet ve destek sağlamaktadır.
Aveva Customer FIRST programı, üyelikli bir yazılım bakım ve teknik destek programıdır. Son kullanıcıların, yazılım dahil olmak üzere Aveva  yazılım yatırımlarından maksimum faydayı elde etmeleri ve faydayı sürdürebilmeleri için esnek abonelik seçeneklerini barındırmaktadır.Aveva Customer First lisans bakım anlaşmaları, yıllık veya çok yıllık bir sözleşme şeklinde, ayrı olarak veya yazılım aboneliğinizin bir parçası olarak satın alınabilmektedir. Customer First Lİsans Bakım anlaşması sayesinde son kullanıcı mevcut Aveva lisanslarının versiyonlarını ücretsiz bir şekilde yükselterek maksimum düzeyde fayda sağlama imkanına sahip olmaktadır.

AVEVA Customer FIRST programı içeriği;

  • Teknolojnin ilerlemesiyle değişen iş ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde adapte olabilmeniz adına en güncel yazılımları sağlayan Wonderware Türkiye, tesisinizde bulunan tüm Aveva endüstriyel yazılım lisanslarınızı güncel lisanslarını veya lisanslarınızın en son versiyonlarını size sağlamaktadır.
  • Aveva Endüstriyel yazılım ürünlerimizde teknik sorunla karşılaştığınızda deneyimli ve sertifikalı uzman teknik ekibimizin desteği ile sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözme konusunda fayda sağlamaktadır.
  • Değişen iş ihtiyaçlarına uyum sağlamak ve tesisinizde kullandığınız Aveva endüstriyel çözümlerimizin etkin kullanımı alanında personelinizin yetkinliğini arttırmanız konusunda uzaktan online eğitimlere katılma ve dilediğiniz zaman www.wonderware-tr.com sitesinde bulunan ürünlerimiz ile ilgili caselerimize erişim imkanı vermektedir.

Aveva Customer First Programı, operasyonlarınızdaki süreçlerde kullanılan endüstriyel Aveva yazılımların verimli, kaliteli bir sistem düzeyinde olması için temel destek hizmeti sunmaktadır.

Memnuniyetiniz için mükemmelliği hedefliyoruz. #customerfirst