Çözümler

30'u aşkın çözümümüzle endüstriyel işletmelerde uçtan uca tesis yönetimini sağlıyoruz.

Edge to Enterprise

Edge to Enterprise konseptiyle işletmenizdeki endüstriyel uygulamalarınızı kusursuz bir şekilde birbiriyle uçtan uça bağlantılandırabilirsiniz.

Kestirimci Bakım Çözümü

Ekipman arıza sürelerini ve bakım harcamalarını azaltırken ekipman arızalarını günler, haftalar hatta aylar öncesinden teşhis eder.

Endüstriyel Veri Yönetimi

Wonderware Türkiye Endüstriyel Bilgi Yönetimi, endüstriyel bilginin değerini ortaya çıkarır. Doğru veri yönetimi ile karar verme süreçlerinizi mükemmelleştirebilirsiniz.

Scada ve IT/OT

Dünya liderlerinin tercihi Intouch, Edge ve System Platform Scada çözümlerimizle üretim operasyonlarınızı gerçek zamanlı izleyip yönetebilirsiniz.

Üretim Yönetim Sistemi

Üretim yürütme, raporlama ve analiz, bilgi yönetimi, enerji yönetimi ve kurumsal uygulama entegrasyonu ile optimize edilmiş operasyonlar için omurga sağlar.

Siber Güvenlik

Wonderware Türkiye Değişim Yönetimi ve Elektronik Onay çözümümüz ile daha iyi sonuçları daha hızlı ve güvenli bir şekilde almanıza yardımcı oluyoruz.

OPC ve Entegrasyon

Cihazlar arası haberleşme artık çok kolay! Opc ve entegrasyon çözümlerimizle farklı uygulamaları güvenilir bir şekilde entegre edebilirsiniz.

Bulut Veri Yönetimi

Daha fazla şeffaflık, esneklik, çeviklik ve ölçeklenebilirlik sunma gücüne sahip olmak için ekiplerinizi, verilerinizi ve süreçlerinizi bulut aracılığıyla birbirine bağlayabilirsiniz

AVEVA Flex

İşletmenize özel Endüstriyel IT/OT Yazılım Paketinizi sınırsız esneklikle oluşturabilirsiniz. Yazılım portföyümüzdeki çözümlerden ihtiyaçlarınıza en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Dijital İkiz ve Dijital Dönüşüm Hizmetleri

Artan küresel rekabet ve düzensiz bir grafik çizen piyasa koşullarıyla mücadele etmek için birçok sektördeki işletmeler, operasyon verimliliğini ve performansını yükseltebilecekleri dijitalizasyon çözümlerine yönelmektedirler.

Operasyonel Verimlilik

Wonderware Türkiye Operasyonel Verimlilik çözümleri, operasyonel verimlilik hedeflerinize ulaşmak için farklı çözümler kullanmakta ve bu çözümler şirketten şirkete farklılık göstermektedir.

Operasyonel Güvenilirlik

Tüm endüstrilerde otomasyon süreçlerinin yaygınlaşması ile üretim temelli fabrikalarda elektronik bileşenlerin mekanik ekipmanların yerini almasına öncülük etmektedir.

Advanced Process Control

Wonderware Türkiye | BAUTEK Bilgi Teknolojileri Optimizasyon Çözümleri ile tesis kaynakları ve varlıkları etkin ve optimize bir şekilde kullanılabilmektedir.

Operations Control

Endüstriyel Operasyonlarınızda Mükemmelliğe Yönelik Çözümlerimizden Operations Control ile fark yaratabilmenizi sağlayacak olan çözümler üretir.