Çözümler

30'u aşkın çözümümüzle endüstriyel işletmelerde uçtan uca tesis yönetimini sağlıyoruz.

Edge to Enterprise

Edge to Enterprise konseptiyle işletmenizdeki endüstriyel uygulamalarınızı kusursuz bir şekilde birbiriyle uçtan uça bağlantılandırabilirsiniz.

Kestirimci Bakım Çözümü

Ekipman arıza sürelerini ve bakım harcamalarını azaltırken, güvenilirliği ve performansı artırabilirsiniz.

Endüstriyel Veri Yönetimi

Wonderware Türkiye Endüstriyel Bilgi Yönetimi, endüstriyel bilginin değerini ortaya çıkarır. Doğru veri yönetimi ile karar verme süreçlerinizi mükemmelleştirebilirsiniz.

Scada ve IT/OT

Dünya liderlerinin tercihi Intouch, Edge ve System Platform Scada çözümlerimizle üretim operasyonlarınızı gerçek zamanlı izleyip yönetebilirsiniz.

Üretim Yönetim Sistemi

Üretim yürütme, raporlama ve analiz, bilgi yönetimi, enerji yönetimi ve kurumsal uygulama entegrasyonu ile optimize edilmiş operasyonlar için omurga sağlar.

Siber Güvenlik

Wonderware Türkiye Değişim Yönetimi ve Elektronik Onay çözümümüz ile daha iyi sonuçları daha hızlı ve güvenli bir şekilde almanıza yardımcı oluyoruz.

OPC ve Entegrasyon

Cihazlar arası haberleşme artık çok kolay! Opc ve entegrasyon çözümlerimizle farklı uygulamaları güvenilir bir şekilde entegre edebilirsiniz.

Bulut Çözümler

Daha fazla şeffaflık, esneklik, çeviklik ve ölçeklenebilirlik sunma gücüne sahip olmak için ekiplerinizi, verilerinizi ve süreçlerinizi bulut aracılığıyla birbirine bağlayabilirsiniz

AVEVA Flex

İşletmenize özel Endüstriyel IT/OT Yazılım Paketinizi sınırsız esneklikle oluşturabilirsiniz. Yazılım portföyümüzdeki çözümlerden ihtiyaçlarınıza en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Operations Control

Endüstriyel Operasyonlarınızda Mükemmelliğe Yönelik Çözümlerimizden Operation Control ile fark yaratın.