Eğitimler

Wonderware Türkiye Eğitim Çözümleriyle Mükemmelliğe Bir Adım Daha Yaklaşın

Şirketinizin, teknik yetkinlikler ve operasyonel performans açısından değerlendirildiğinde şuan bulunduğu konumundan memnun musunuz? Gelecekte, daha iyi bir konumda olmasını ve daha yüksek bir rekabet gücüyle büyüme hedeflerini gerçekleştirmesini istiyor musunuz? Wonderware Türkiye eğitim konusunda da mükemmellik anlayışını koruyarak, yazılım çözümlerinden en iyi şekilde faydalanmanız ve teknik kapasitenizi artırarak operasyonel performansınızı yükseltmeniz için eğitim çözümleri de sağlıyor.

Günümüzün rekabetçi piyasasında tutunabilmek ve gelecekte de üzerine koyarak yolunuza devam etmek istiyorsanız, bugünden başlayarak sağlam temelleri olan bir yapı inşa etmelisiniz. Wonderware Türkiye olarak yazılım çözümlerimiz ile operasyonlarınızı, profesyonel danışmanlık ve eğitim hizmetlerimiz ile de teknik kapasitenizi geliştirmeniz konusunda destek sağlıyoruz. Endüstri dünyasının en son teknolojileriyle uyumlu, en güncel mimarileri kullanılarak tasarlanmış yazılım çözümlerimizden sağladığınız faydayı, eğitim çözümlerimiz ile bir sonraki seviyeye çıkarmanızı sağlıyoruz. Aynı mükemmellik anlayışı ile en güncel teknik altyapı ve dökümantasyonları kullanıyoruz. Yazılım çözümlerimizi yüksek performansla ve etkili bir şekilde kullanabilmeniz için sağladığımız eğitim programları ve içerikleri aşağıda listelenmiştir.

(*Eğitim içeriklerini linkleri tıklayarak görebilirsiniz.)

Eğitimlerimize bir eğitmen liderliğinde, gerçek zamanlı ve çevrim içi olarak gerçekleştirilen sanal sınıflarda katılırsınız.

Eğitim Çözümlerimiz

Özel veya yerinde eğitime ihtiyacınız varsa link üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.