Kampanya

Aveva Edge Kampanyası

AVEVA Edge, kapsamlı bir özellik seti ile özelleştirilebilir bir İnsan Makine Arayüzü (SCADA) uygulamasıdır. Her sektör için uyumlu hale getirilmektedir.

DCR Paketi Kampanyası

Wonderware DCR Paket sistemi, verileri analiz için sürükle bırak teknolojisi ile çalışan kullanıcı dostu analiz arayüzüne sahip olan bir yazılımdır.

Intouch ve Insight Kampanyası

Wonderware Türkiye dijitalize çözümlerinden Aveva InTouch HMI, zengin grafik kütüphaneleri ve yenilikçi teknolojiler ile uyumu sayesinde sistemlere kusursuz bir entegrasyon sağlıyor.

Aveva Report Kampanyası

Endüstriyel raporlar ve gösterge tabloları için dünyanın önde gelen ve en çok önerilen çözümü olan Wonderware Türkiye Raporlama çözümlerinden Dream Report, standart veya tescilli protokolleri kullanarak endüstriyel ve ticari veri kaynaklarına bağlanabilir.

Aveva Flex Kampanyası

İşletme teknoloji yatırım planlarını gerçekleştirmeyi kolaylaştıran teknik ve ticari esneklik sağlayan Aveva Flex Üyelikli paketlerle operasyonlarınızı zaman kaybetmeden iyileştirebilirsiniz.

Wonderware Aveva Modernizasyon Kampanyası

Wonderware Scada yazılımlarının en son yazılım ve güvenlik ile donatılmış halleri ile plansız durma ve süreç kesintilerini önleyebilirsiniz.