Operations Control

Endüstriyel Operasyonlarınızda Mükemmelliğe Yönelik Çözümlerimizden Operations Control ile fark yaratabilmenizi sağlayacak olan çözümler üretir.

Wonderware Türkiye Operations Control

Endüstriyel operasyonlarınızı, sağladığımız dijitalizasyon çözümlerimizden Operations Control ile uçtan uca ve  anlık veriler paylaşabilir bir hale dönüştürmek çok kolay. Ekipmanlarınızdan ve operasyonel süreçlerinizden elde ettiğiniz ham verileri işleyerek çalışanlarınıza her an kullanabilecekleri eyleme dönüştürülebilir veriler sağlayın. Operasyonlarınıza olan etkisini verimlilik, çeviklik ve sürdürülebilirlik üzerinden hemen gözlemlemeye başlayın. AVEVA Flex'in bir parçası olarak AVEVA Operations Control, Wonderware Türkiyenin tüm HMI, SCADA ve operasyon portföyünü içine alarak sizlere elinizdeki veriler üzerinden karar verme aşamalarında, karmaşık iş süreçlerinizin optimizasyonunda teknoloji çözümleri sunar. Varlıklarınızdan ve endüstriyel operasyonlarınızdan sağladığınız faydayı maksimize etmenize yardımcı olur.

Wonderware Türkiye olarak sunduğumuz operasyonel mükemmelliğe yönelik dijitalizasyon çözümlerimizden Operations Control ile tanışın. 3 Paket halinde sunduğumuz teknoloji çözümümlerimiz ;

1. Fabrikanız ve endüstriyel saha operasyonlarınıza yönelik üretim ve yönetim faaliyetlerinizde,

2. Sürelerinizi, yönetsel ve operasyonel faaliyetlerinizden elde ettiğiniz verilerin analizi, raporlaması ve karar alma aşamalarında,

3. Çalışanlarınızın iş birliği yapması ve elde ettikleri verileri görselleştirerek , daha anlaşılır bir hale çevirerek , anlık paylaşmaları gerektiği enerji sektörü operasyonlarınızda,varlıklarınızdan sağladığınız verimi ve endüstriyel süreçlerinizi optimize ederek operasyonel mükemmelliğe doğru adım adım ilerlemenizi sağlar.Ayrıca üretim, yürütme gibi operasyonların çözüm paketlerine Insight çözüm paketini de dahil edebilirsiniz, Bu sayede gelişmiş yapay zeka ve analitik araçlarından da faydalanmaya başlayabilirsiniz.

 

Wonderware Türkiye dijitalize çözümlerinden Aveva Operations Control

 Abonelik seçeneklerini incelemek için tıklayınız.

 AVEVA Operation Control dijitalizasyon çözümü ile kazanacağınız operasyonel esneklik ile beraber işletmenize ve operasyonlarınıza sağlayacağınız faydaları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Fazla sayıda enerji santralini, tesislerinizi operasyon merkezinden izleyin ve uçtan uca kontrol edin,
 • IT/OT teknolojilerini uluslararası standartlara uygun birleştirerek varlıkları, operasyonları ve iş gücünüzü entegre edin,
 • Endüstriyel Operasyon verilerinizi finansal ölçütler veya farklı mühendislik disiplinleri ile ölçümleyin,
 • Merkezi operasyon görünürlüğünü genişletin ve bunu ekip arkadaşlarınız içinde sağlayın,
 • Tüm tesisler ve varlıklarınızdan gerçek zamanlı verileri izleyin, kontrol edin ve geçmiş verilere anında ulaşın,                                                 
 • Farklı ekipleriniz arasında operasyonel bağlantılar, iş birlikteliği, deneyim paylaşımı sağlayın,
 • Proaktif hareket edebilmenin gücünü keşfedin. Daha hızlı, daha bilinçli kararlar alın ve yanıtları hızlandırın,
 • Sürdürülebilir endüstriyel operasyonlarınızı ve sürekli iyileştirme süreçlerinizi dahil edin,
 • Operatörlerin güvenliğini artırın, daha güvenilir ve daha verimli sonuçlar sunmaları için güçlendirin,
 • Dijitalizasyon çözümlerinden kestirimci bakım ile beklenmeyen duruş zamanlarını minimize edin,
 • Ekipmanlarınızın ömrünü uzatın. Bakım maliyetlerinizi düşürün,
 • Operasyonel bakım zamanlarınızı planlayın ve üretim süreciniz aksamadan güvenle çalışmaya devam edin.

SCADA Operations Control Center ile operasyonlarınızı farklı bir boyuta taşıyın.

Wonderware Türkiye dijitalizasyon çözümlerinden SCADA Operasyon Merkezi Çözümleri, işletmelerin endüstriyel operasyonlarında gerçek zamanlı bilgiye dayalı kararlar almalarına yardımcı olur. Tüm tesislere genelden özele doğru bakış olanağı sağlar. Tesisler arasında uçtan uca ve siber güvenlik standartlarına uygun dijital bir ağ oluşturarak operasyonlarınızdan maksimum verimliliği sağlamanıza yardımcı olur. SCADA Operasyon Merkezi Çözümleri, Wonderware Türkiye'nin enerji sektörü için sunduğu dijitalizasyon çözüm mimarileriyle paralel, kriz durumlarına anında müdahale imkanı veren, operasyonunuzun sürekliliği için sağladığı uçtan uca operasyonel görünürlük özellikleriyle operasyonlarınızda mükemmellikçi bi yaklaşıma sahip olursunuz. SCADA Operasyon Merkezi Çözümleri, bilgiye dayalı kararları daha hızlı ve proaktif bir şekilde almanıza yardımcı olmak için size ve tüm ekibinize sağladığı uçtan uca operasyonel görüş ile birlikte parmaklarınızın ucunda. Bu çözüm paketi IT/OT teknolojilerini tek bir çözümde birleştiren sistem yaklaşımına dayanmaktadır.

   

Wonderware Türkiye Aveva Operations Control ile daha etkili kararlar alın. Sahip olacağınız bu yazılım paketimiz ile üretimden bakıma tüm süreçlerinizi optimize edebilirsiniz.

Operations Control videomuzu izlediniz mi? Ayrıntılı bilgi almak ve Operations Control teknik dökümanlarına ulaşmak için tıklayınız. 

Operayonel Mükemmellik anlayışıyla sunduğumuz yazılım çözümlerimiz ile ilgili videolara Wonderware Türkiye youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

  Aveva Operations Controls çözümlerinin detayları için

Operasyonlarınız uçtan uca parmaklarınızın ucunda!#operationscontrol