InTouch HMI

Görsel gücüyle ödül almış Intouch HMI ile operasyonlarınızı görselleştirebilir, izleyebilir ve optimize edebilirsiniz.

Rekabet gücünüzü katlayacak ödüllü HMI InTouch, her büyüklükteki işletmeye değer üretebilecekeri dijitalize çözümler sunuyor, fark yaratan InTouch HMI fırsatlarını kaçırmayın. 

Endüstriyel operasyonlarınızda gerçek zamanlı kontrol, analiz, raporlama ve çok daha fazlasına erişim imkanı sağlayan Intouch operasyonel performansı ve üretkenliği sürekli iyileştiriken aynı zamanda daha sürdürülebilir varlıklara sahip olmanızı sağlayan ödüllü bir dijitalize çözümdür. Bu eşsiz dijital deneyimi operatörleri, mühendisleri, bakım ekiplerini ve yöneticileri güçlendirmek için kullanabilirsiniz.


Dünya çapında her 3 endüstriyel operasyondan birinde verimlilik ve ürün kalitesini iyileştiren aynı zamanda maliyet tasarrufları gerçekleştiren, 100000 fabrika , 500000 endüstriyel ekipmana dijitalize çözüm sağlayan, Aveva InTouch HMI (formerly Wonderware), ile Endüstri 4.0 dünyasının kapılarını sonuna kadar aralayın.Wonderware Türkiye dijitalizasyon çözümlerinden Aveva InTouch HMI uygun maliyeti ile tüm işletmeler için erişilebilir, piyasadaki en güçlü HMI yazılımıdır. Artık her şirket, standartlarından ödün vermek zorunda kalmadan piyasadaki en güçlü HMI yazılımını kullanabilir ve yatırımlarından maksimum getiriyi elde edebilir. 

Aveva InTouch HMI ile sıradan HMI'ların ötesine geçin. Maksimum seviyede operasyonel çeviklik sağlayan özellikleri;

  • Operatörlerin performansını yükselten kullanım kolaylığı ve arayüzü,
  • Mobil ve web üzerinden sınırsız erişim imkanı,
  • Dilediğiniz yerden bağlanarak, zaman ve cihaz özelliklerinden bağımsız kullanım imkanı,
  • Mühendislik verimliliğini ve işbirliğini güçlendiren araçlar ve yerel bulut entegrasyonu.