SCADA

Dünya liderlerinin tercihi Intouch, Edge ve System Platform Scada çözümlerimizle üretim operasyonlarınızı gerçek zamanlı izleyip yönetebilirsiniz.

Unified Operations Center

Operasyon, proses, mühendislik ve bakım gibi mevcut tüm verilerinizi bütünleştirip görselleştirerek dijital teknolojilerden yararlanmanıza yardımcı oluyoruz.

Aveva Edge

Uygun maliyetli bir çözümle taşınabilirlik, mobilite ve ekipler arası işbirliği aracılığıyla rekabet gücünüzü artırıp ve maliyetlerinizi en aza indirebilirsiniz.

InTouch HMI

Görsel gücüyle ödül almış Intouch HMI ile operasyonlarınızı görselleştirebilir, izleyebilir ve optimize edebilirsiniz.

System Platform

System Platform ile işletmenizi veriye dayalı kararlar alma gücüyle destekleyerek süreçleri düzene koyabilir, operasyonları optimize edebilir ve güvenliği artırabilirsiniz.

InTouch Access Anywhere

Access Anywhere özelliği ile istediğiniz yerden ve istediğiniz cihazdan, istediğiniz zamanda mevcut Scada uygulamasına güvenli bir şekilde bağlantı yaparak operasyonlarınızı yönetebilirsiniz.

Prometheus

Merkezi yapılandırma ve yönetim, varlık performansını en üst düzeye çıkarmak için yeniden kullanım, standartlaştırma, şeffaflık ve basitlik sağlar.

Indusoft SCADA

Gelişmiş insan makina arayüzü (SCADA) uygulamalarından düşük yer kaplayan gömülü cihazlara kadar çok geniş bir yelpazede uygulanabilirliği vardır.

Plant Scada

Aveva Plant SCADA, üstün operasyonel bağlamlar, yerleşik işlevler ve denetimleri birleştirilerek proseslerinizi optimize etmenize yardımcı olmaktadır.

OSIsoft - PI System

OSISOft ile işletmenizi veriye dayalı kararlar alma gücüyle destekleyerek süreçleri düzene koyabilir, operasyonları optimize edebilir ve güvenliği artırabilirsiniz.