Enterprise Integrator

Kullanıcılarına iki veya daha fazla iş - tesis uygulaması arasında mesaj alışverişi ve otomatik veri senkronizasyonu sağlıyor.

Wonderware Enterprise Integrator (WEI)

Üretim Yürütme Sistemlerinin (MES), Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Kurumsal Kalite Yönetim Sistemi (EQMS), Kurumsal Varlık Yönetimi (EAM) veya diğer tesis ve iş uygulamalarına güvenilir entegrasyonu, Wonderware Enterprise Integrator çözümü ile sağlanmaktadır.

Wonderware Enterprise Integrator yazılımı, birden fazla tesis ve kurumsal uygulama arasında güvenilir mesaj alışverişi yapmak ve Wonderware MES yazılım entegrasyonuna ek maliyeti düşürmek için ticari olarak hazır bir kurumsal entegrasyon yazılımı yaklaşımı sunmaktadır.

Yazılım, iş sonu veya vardiya mesajı gibi MES üretim olay tespitini içermektedir; mesajlar,örneğin; mevcut üretim sonuçları, malzeme tüketimi ve güncellenmiş stok durumu veya ürün kalitesi bilgileri olabilmektedir. MES mesajları, MES veritabanı tablo alanlarını gerekli mesaj içeriği yapısına eşleyerek yapılandırılabilmektedir.

MES, diğer tesis ve işletme sistemleri arasındaki bu tür entegrasyon, üretim tepkisi, olay bildirimi ve durum güncelleme bilgileri ile neredeyse gerçek zamanlı tedarik zinciri görünürlüğü ve karar verme desteği sunmaktadır; bu da daha kısa vadeli esneklik ve artmış iş çevikliği ile daha iyi planlama kararlarını almanızı sağlamaktadır.

İşinizde çeviklik ve esneklik sağlar.#enterpriseintegrator