Aveva Report

Kullanıcı dostu raporlama yazılımı ve çok daha fazlası..

Endüstriyel otomasyon uygulamalarınızın raporlama performansından memnun değil misiniz? Gerçek zamanlı raporlama çözümü Dream Report'u keşfedin. 

Wonderware Türkiye Endüstriyel Veri Yönetimi çözümlerinden Dream Report, endüstriyel otomasyon uygulamaları için yüksek performanslı raporlama çözümünü sağlar. Konfigürasyon odaklı, kullanıcı dostu arayüze sahip gerçek zamanlı bir raporlama çözümüdür. Modern teknolojiler üzerine inşa edilen bu raporlama aracı, hem açık hem de özel protokoller için 70'in üzerinde farklı veri arayüzü sürücüsü aracılığıyla otomasyon sistemlerine ve ekipmanlarına kolay bağlantı sağlar ve entegre olur. Dream Report, paylaşımlı veya özel veritabanlarında gerçek zamanlı olarak veri toplama ve arşivleme, iş programlarına, operasyonlara veya isteğe bağlı olarak profesyonel raporlar oluşturma ve ardından bu raporları yayınlama ve e-dağıtma yeteneğine sahiptir.

Endüstriyel otomasyon sistemlerinizle mükemmel uyumluluk sağlayacağınız ödüllü yazılım çözümü, operasyonel performansınızı yükseltecek hazır raporlar ve gösterge tablolarına sahiptir. Dream Report artık endüstriyel bir standart haline gelmiştir. Microsoft Excel, SAP Crystal Reports veya Microsoft SQL Server Raporlama Servisleri (SSRS) için kısacası, otomasyon sistemlerinizle ilgili tüm raporlarınız ve KPI panolarınız için dijitalize raporlama çözümü sağlar.