Asset Performance Management (APM)

Aveva Asset Performance Management, tesis verimliliğini en üst düzeye çıkarmanız için dijitalize çözümleri sunar.

Dijitalleştirilmiş bir Varlık Performansı Yönetimi stratejisi nasıl hayata geçirilir?

Wonderware Türkiye dijitalize varlık yönetimi çözümlerinden Aveva Asset Performance Management (APM 4.0) teknik yetkinliği, operasyonel performansı ve tesis verimliliğini en üst düzeye çıkarmanız için dijitalize çözümleri sunar.

Güçlü APM stratejisi,

Verimliliği artırır, beklenmeyen duruş sürelerini azaltır, ve eyleme dönüştürülebilir içgörüler sağlar. Rekabetçi kuruluşlar her zaman en optimize üretim süreçlerini ararlar. Aveva ve Wonderware Türkiye, Endüstri 4.0 ile bu değişimin ön saflarında yer alan dünya çapındaki endüstriyel kuruluşları dönüştürmeyi başarmış dijital süreçler ile dijital varlık dönüşümünüzden en üst seviyede faydalanmanızı sağlıyor. Bununla birlikte, dönüşümünü gerçekleştiricek şirketler için dijital olanaklar karmaşık olmak zorunda olmadığı gibi her şirketin dijital dönüşümünü tamamlarken yeni ve benzersiz bir yol izlemesi de gerekmiyor. İşletmeniz için en optimum dijital değişiklikler, kuruluşun amacını sabit tutarak , tamamen optimize edilmiş ve öngörülebilir varlık performansı elde etmenizi sağlayan dijitalize çözümlerdir. Wonderware Türkiye endüstriyel yazılım çözümleri varlıkların performansını ve öngörülebilirliğini en üst düzeye çıkarmanızı sağlayan pragmatik ve etkili çözümler sağlıyor. Sizi Operasyonel Mükemmeliğe götüren yol haritanız oluyor.

Endüstri 4.0'ın vaad ettikleri,

Endüstri 4.0, makineleri, insanları ve sistemleri birbirine bağlayarak akıllı ağlar yaratmayı, üretim ve tedarik zinciri boyunca gerçekleşen tüm operasyonları optimize etmeyi ve tamamen öngörülebilir bir hale getirmeyi vaat ediyor. Gelecekteki akıllı fabrikalar, tüm ekipmanların ve varlıkların performansını izleyerek ve analiz ederek, operatörlerin üretimi en üst düzeye çıkarmasını ve verimliliği daha da artırmak için ihtiyaç duyduğu tüm verileri dijital olarak sağlamayı vaad ediyor. Bu veriler ışığında da sürekli iyileştirmeler ve operasyonel sürdürülebilirlik politikaları gerçekleştirilerek işletmenin büyüme hedeflerini gerçekleştirmesini sağlıyor.

Başarılı bir APM stratejisi,

Etkili bir APM 4.0 stratejisi, işletmenin mühendislik kabiliyetlerini, operasyonel performansını ve bakım faaliyetlerini birbirine bağlar. En iyi uygulamaları, entegre sistem çözümlerini ve doğru veri modellerini içeren, anlaşılması kolay bir çözüm çerçevesi oluşturarak başarılı ve akılcı dijital dönüşümün temelini oluşturur. İş hedeflerine ulaşılması için izlenecek yol haritasını oluşturarak operasyonel süreçlerde ve yatırımlarda sürekli iyileştirmeye öncelik veren, eyleme geçirilebilir dijitalize çözümler sağlar.

İşletmeler artık daha sürdürülebilir operasyonlar için daha sıkı düzenlemelerden kurumsal ve endüstriyel sorumluluk için artan kamu tepkisine kadar, malzeme seçimi, enerji tüketimi, kullanım ömrü sonu imhası vb. faktörleride değerlendirmeye ve önceliklendirmeye başlamışlardır. Endüstri 4.0, üretim ve performans yönetimi için inanılmaz fırsatlarla birlikte geliyor fakat bununla birlikte, birçok kuruluş için, başarısız bir çabanın sebep olacağı para, zaman ve kaynak israfı, bu kuruluşlar için  göz korkutucu olmaya devam ediyor.

 

 

 

Dijital dönüşüm performansınız rekabet gücünüzü ne kadar etkiliyor?