Aveva Asset Information Management

Varlık Performans Yönetimi iyileştirmeye yönelik Operasyonel Mükemmellik Çözümleri için girdi olarak kullanılabilir.

Varlıklarınızla ilgili kritik bilgilere 3 dakika içinde erişebilir misiniz?
Her karar aşaması öncesinde eldeki verilerin doğruluğunu sorguluyor musunuz?
Ekipleriniz, doğru bilgiyle çalışmak yerine doğru bilgiye ulaşmak için daha mı fazla zaman harcıyor?

Operasyonların güvenilir ve sürdürülebilir şekilde yürütülmesi mühendislerin doğru varlık verilerine hızlı ve kolay erişimiyle mümkün olur. Aynı veriler, Wonderware Türkiye Varlık Performans Yönetimi ve diğer varlık performansını iyileştirmeye yönelik Operasyonel Mükemmellik Çözümleri için de girdi olarak kullanılabilir ve işletme sahiplerinin tesis performansını optimize edebilmesine yönelik dijitalize çözümlere dönüşürler. Bununla birlikte, operasyon ekipleri genellikle güvenilir bilgi kaynağına erişmek için zaman harcamakla kalmaz çoğu zaman doğru olmayan bilgi kaynağına güvenmek zorunda kalırlar.

Varlık Bilgi Yönetimi size, operasyonel verimliliği etkilemeden uyumsuzluk ve riskleri en aza indirebilmeniz için yönergeler ve öneriler sunar. Varlık performanslarının minimumdan optimal seviyeye nasıl geliştirileceği hakkında kullanıma hazır veriler sağlar.
Bilgi keşfini hızlandırarak bulutta, şirket içinde veya hibrit bir sistem aracılığıyla dağınık haldeki ekipleri ortak bir veri varlığına bağlar. Varlıklarınızı dijitalize ederek, size mevcut riskleri azaltmanız, operasyonel performansı ve güvenliği optimize etmeniz için sağlıklı bilgiler sunar. Veriye dayalı karar verme aşamalarınızı iyileştirir. Kuruluşların kritik bilgilerini çalışanlar ve güvenilir ortaklarla hızlı ve güvenli bir şekilde paylaşmasına olanak tanır. Gerekli bilgi işlem altyapısını, yedeklemeyi, güncellemeleri, güvenliği ve performansı sağladığı için şirketlerin BT yükünü de azaltır.

Ayrıca çeşitli abonelik yaklaşımlarıyla ticari esneklik de sağlar. Aveva Flex , Operations Control

Wonderware Türkiye dijitalize varlık çözümlerinden Aveva Asset Information Management ile bulut üzerinden varlık bilgisi yönetimi sayesinde kurulum, dağıtım, sürüm kontrolü ve donanım bakımı gibi ek yüklerden kurtulursunuz.

Gelişmiş varlık performansı; Ekipmanın gezilebilir görselleştirmelerini gerçek zamanlı veriler ve analitiklerle birleştirin; Veri kalitesini değerlendirme, değişiklikleri yönetme ve bilgi standartlarını uygulama becerisine sahip güncel bir dijital ikizi koruyun. Varlık sağlığını sanal olarak inceleyin ve işletmenin gerçek zamanlı olarak nasıl çalıştığını görün. Planlanmamış kesinti sürelerinden kaçınarak, ilgili ve eksiksiz bilgileri üç dakika veya daha kısa sürede bulun.

Yüksek kaliteli görselleştirme; Asset Information Management, etiket verilerinin, belgelerin, çizimlerin, 3D modellerin ve lazer taramalarının yüksek kaliteli, web tabanlı görselleştirmesini sağlar. Sıcak noktaların ve köprülerin otomatik olarak oluşturulması, etiketlerin kolay tanımlanması ve gezinmesi için yapay zeka sağlar.

Merkezi bir proje yönetim merkezi; Tüm projenin eksiksiz bir görünümünü elde ederek ekiplerin şunları yapmasına olanak tanıyın; Büyük miktarda bilgiyi yönetin ve bilgi aramak ve doğrulamak için harcanan zamandan %60'a kadar tasarruf edin. Bilgi kalitesini değerlendirin ve tutarsızlıklara atfedilen hataların %10'unu önleyin. Proje zamanlamasını ve maliyetini kontrol edin.

Geliştirilmiş güvenlik ve mevzuata uygunluk; Varlığın gerçek çalışma durumunun güvenilir bir dijital temsiline kolay erişim sayesinde, belgeleri ve kritik verileri geri çağırmak kolaydır. Şirketler olaylara daha hızlı yanıt vererek güvenliğin sağlanmasına, mevzuata uygunluğun gösterilmesine ve para cezaları ve cezalardan kaçınılmasına yardımcı olabilir.

Aşamalı devir; Proje genelindeki operasyonlar için geleneksel devir teslimini artan onaylı veri akışına dönüştürün; CAPEX'in %4,2'sine varan gecikmeleri ve devir maliyetlerini önlemek için bilgi paylaşımını iyileştirin. Hataları ve tutarsız veya eksik bilgileri ortadan kaldırarak operasyon için sağlıklı bilgiler kullanılmasını sağlayın. Operasyon için proje verilerine güvenin, paradan ve zamandan tasarruf edin.

Bilgi güvenilirliğinizi, güvenliğinizi ve karlılığınızı artırın.