Edge to Enterprise

Edge to Enterprise konseptiyle işletmenizdeki endüstriyel uygulamalarınızı kusursuz bir şekilde birbiriyle uçtan uça bağlantılandırabilirsiniz.

Edge to Enterprise

Edge to Enterprise stratejimizin bir parçası olarak AVEVA, 2020 HMI ve denetleyici kontrol (SCADA) yazılım ailemizi sunmaktan gurur duyar. İş gücünüze çeviklik ve esneklik sağlamaya odaklanan Edge to Enterprise, operasyonlarınızı en iyi şekilde yönetmenize yardımcı olabilecek sonsuz bir olasılık yelpazesini temsil eder. Edge to Enterprise çözümünün üretim hattınızdaki Scada uygulamasından IIoT mimarilerine, uzaktan bulut sürücüsüyle üretim operasyonlarınızın yönetilmesinden çok tesisli kontrole kadar her bileşeni, işlemlerin ayrılmaz bir parçasıdır. Tüm bu parçaların entegrasyonu ve birlikte kolayca çalışarak görünürlüğü, karar verme ve harekete geçme sürelerini iyileştiren bütünleşik bir çözüm yaratması size işletmenizin geleceği için yapacağınız çalışmalarda ihtiyaç duyduğunuz güveni verir.

Neden Edge to Enterprise?

2020 yazılım ailemiz, denetim kontrol ve yönetim yazılımında tanınmış lider olarak 30 yılı aşkın güçlü inovasyonumuzu geliştirmeye devam ediyor. Ayrıca operasyonlara ve çalışanlara bulut, web ve mobil cihazlar aracılığıyla bağlantı sunmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Edge to Enterprise çözümleri, yeni bağlantı seviyeleri getirirerek işbirliği ve standartlaştırma yoluyla operasyonel verimliliği artırır. Varlıkları birleştirilmiş operasyon merkezine (Unified Operation Center) bağlayan AVEVA, ekibinize dijital dönüşümün her adımında olanak tanır ve ölçeklendirme kolaylığı sağlar.

Değer

AVEVA, bilgi işlem ve analitikten, HMI, SCADA ve Kurumsal düzeylerde izleme, kontrol ve yönetimine kadar her şeyi sağlayabilen tek endüstriyel otomasyon yazılımı çözüm sağlayıcısıdır ve üretim düzeyini artırmayı veya azaltmayı kolaylaştırır. İşletme koşulları değiştikçe ve işletme büyüdükçe üretim kapasitesini optimize eder.

Edge to Enterprise stratejisinin anahtarları şunları içerir:

  • Donanım ve süreç mimarisi ihtiyaçlarınız değiştikçe yazılım bileşenleri eklemeyi kolaylaştıran esnek lisanslama seçenekleri.
  • İşletmenin her seviyesindeki cihazlara bağlantı sağlamak için hem açık hem de yerel iletişim protokollerinden oluşan büyük bir kütüphaneye erişim (IIoT mimarileri için OPC UA ve MQTT gibi protokoller dahil).
  • Endüstriyel veya altyapınızın her aşaması için güçlü çözümler, operasyonel süreç izleme ve kontrolü.
  • Sizi tüm teknolojik gelişmelerden haberdar edebilen ve bugünün ve yarının sorunlarını çözmenize yardımcı olmak için dünyanın en büyük ve en iyi şirket ve kuruluşlarının ortak bilgisinden yararlanabilecek bir ortak.
İşinizde çeviklik ve esneklik sağlar.#edgetoenterprise