Scada ve IT/OT

Dünya liderlerinin tercihi Intouch, Edge ve System Platform Scada çözümlerimizle üretim operasyonlarınızı gerçek zamanlı izleyip yönetebilirsiniz.

Mükemmellik, müşterilerimizle paylaştığımız bir amaçtır.

Hedeflerinizi, zorluklarınızı, vizyonlarınızı ve özlemlerinizi dinliyoruz. Wonderware, dünyanın her köşesinde size yardımcı olmaya hazır, dünya çapında bir teknik destek personeli, distribütör, sistem entegratörü ve VAR / OEM ağıyla desteklenen uzun vadeli otomasyon ortağınız olmaya kendini adamıştır.

Yaklaşık 30 yıl önce, Wonderware herhangi bir süreci veya ekipmanı etkileşime girip kontrol edebilen ve yine de bir video oyunu oynamak kadar kolay olan bir yazılım uygulaması vizyonuna sahipti. Bugün, dünyanın önde gelen HMI / SCADA çözümleri tedarikçisi olarak, bunu başardık ve diğer vizyonerlerin endüstriyel yenilik için kendi vizyonlarını gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Değeri Keşfedin
Tüm otomasyon kontrol, veri ve görselleştirme sistemlerini tek bir kullanıcı dostu, entegre ve güçlü ortamda merkezi olarak geliştirebildiğinizi, yönetebildiğinizi, yükseltebildiğinizi, ölçeklendirebildiğinizi ve sürdürdüğünüzü hayal edin.

İşi daha iyi anlamak, daha iyi kararlar almak ve şirketi yönetmek için kontrol operatörlerini, bakım personelini, BT uzmanlarını, fabrika yöneticilerini ve işletme yöneticilerini, gerçek zamanlı yüksek oranda bağlamsallaştırılmış bilgilerin ortak bir standartlaştırılmış bir kaynak sayesinde işbirliği ve analiz araçlarıyla birleştirerek güçlendirdiğinizi hayal edin.

Kuruluşunuz genelinde operasyonel mükemmelliği sağlayın
Pek çok farklı sektörden kuruluşlar Wonderware HMI ve denetleyici kontrol çözümlerini tercih ediyor çünkü bunlar tesis yönetimi, mühendislik, üretim ve BT personelinin endişelerini tatmin ediyor.

SCADA HMI yazılımımız, tüm endüstrilerde operasyonel mükemmelliği mümkün kılarak, müşterileri operasyonlarının ekonomisi hakkında daha iyi kavrayışla güçlendirerek gerçek zamanlı performans yönetiminin temelini oluşturur.

Hemen hemen tüm otomasyon sistemlerine veya cihazlarına bağlanın
Birçok HMI sağlayıcısının aksine, Wonderware donanımdan bağımsızdır; yani, belirli bir donanıma bağlı değildir. Modicon, Allen-Bradley, Emerson, Foxboro, GE, Siemens ve diğer yüzlerce DCS, PLC ve RTU'larla çalışıyoruz. IIoT çiçek açarken, başarılı olmak için ihtiyaç duyabileceğiniz diğer her şeyle etkileşiminizi kolaylaştırmaya kararlıyız.

Ne yaparsan yap..

... daha iyi yap

 • Güçlü, akıllı grafikler ve yüz plakaları, verilere bağlam sağlayarak daha hızlı analiz ve gelişmiş operatör verimliliği sağlar.
 • Öğe Stilleri seçenekleri, ne zaman ve kim tarafından tasarlandığına bakılmaksızın kuruluşunuz genelinde tutarlı bir standart HMI görünümü ve hissi sağlar.
 • Sembol Sihirbazları, uygulama montajını ve bakım çabasını en aza indirirken maksimum esneklik ve standardizasyon sağlar.

... güvenli yap

 • Son derece sezgisel görsel içerik, gelişmiş HMI uygulamaları ve akıllı kullanıcı arayüzleri, standardizasyonu, tutarlılığı, durumsal farkındalığı ve anormal durum yönetimini zorunlu kılar.
 • Microsoft entegre güvenlik, Active Directory ve Smart Card teknolojisi desteği, en gelişmiş korumayı garanti eder.
 • En yeni Microsoft ve VMware sanallaştırma teknolojileri desteği, kesinti süresini en aza indirir ve kontrolü elinizde tutar.
 • Düzenlenmiş ve doğrulanmış endüstrilerdeki InTouch uygulamaları, FDA 21 CFR Bölüm 11 gibi en katı güvenlik gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olur.

... daha hızlı yap

 • Standartlaştırılmış, önceden test edilmiş grafikler ve otomatik I / O geçişi, uygulama değişikliklerinin hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlar.
 • Operatörler, standartlaştırılmış InTouch uygulamalarındaki değişiklikleri hızla benimseyerek, işletim hatalarını azaltmaya ve öğrenme eğrilerini kısaltmaya yardımcı olur.

... daha az maliyet ile yap

 • Standardizasyon ve yeniden kullanılabilir tasarım, mühendislik verimliliğini artırır, eğitim yükünü azaltır ve gelecekteki değişikliklerin maliyetini en aza indirir.
 • Microsoft Uzak Masaüstü Hizmetleri ve Hyper-V sanallaştırma teknolojileri desteği, donanım maliyetlerini düşürür ve sistem kullanılabilirliğini ve olağanüstü durum kurtarmayı iyileştirir.
 • Eski sürümler için destek, onlarca yıl önce oluşturulan uygulamaların bugünün InTouchları ile hala kullanılabilir olmasını sağlar.

... her yerde yap

InTouch Access Anywhere uzantısı, sıfır istemci kurulumu ve sıfır bakım ile kurumsal çapta görselleştirme, işbirliği ve yürütme sağlamak için HTML5 uyumlu web tarayıcıları üzerinden uzaktan erişim sağlar. Tesis ekipmanında herhangi bir zamanda, herhangi bir yerden, herhangi bir cihazda güvenli bir şekilde sorun giderin.

Daha fazla detaylı bilgi için https://www.wonderware-tr.com/wonderware-aveva-intouch-hmi adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

SCADA çözümleri ile aşılmaz görevleri yerine getirebilirsiniz.#scada