Intouch Scada 2020 Güncellemesi

Intouch Scada 2020 Sürümü

Operasyonel Mükemmellik için Intouch 2020

Artık eskimeye başlayan teknolojilerle süreç yönetimi yapmaya çalışmak yerine güncel versiyon Intouch Scada kullanarak operasyonlarınızı daha kolay, daha etkin ve daha verimli yönetmek istemez misiniz? InTouch Scada 2020 sürümüyle binlerce yeni ve eski InTouch kullanıcısına web, mobil ve isteğe bağlı bulut uygulamaların gücünden yararlanarak operasyonel verimliliği arttırma fırsatı sunuyor. Intouch 2020 güncellemesini yaparak verilerinizi eski işletim sistemleri Windows Xp ve Windows 7 yerine daha kolay erişilebilen ve daha güvenli güncel işletim sistemleri ile takip edebilirsiniz. 

Intouch Scada 2020 Sürümünün en önemli özelliklerini sizin için listeledik.

  • Yeni Uygulama Yönetim Paneli (Application Manager) ile modern ve dokunmatik bir kullanıcı deneyimi sağlar, geliştirilmiş iş akışlarıyla süreçleri hızlandırmaktadır.
  • Web InTouch uygulamalarına doğal Web üstünden bağlantı özelliği sunmaktadır. Tüm stand-alone, modern, managed uygulamaları destekler. Hem Okuma hem de Yazma yönlü çalışma imkanı sunmaktadır.
  • Industrial Graphics Kütüphanesi (Archestra ve Durumsal Farkındalık) ile gelişmiş animasyonlar, kalite ve durum göstergesi, alarm ve güvenlik yönetimi, sembol gömme, verileri yeniden yönlendirme, .NET framework erişimi, dil değiştirme, grafik sihirbazları gibi pek çok kullanışlı özellik sunmaktadır. Sembollerin ortak kullanımıyla mühendislik verimliliğini arttırmaktadır.
  • InTouch - Historian arasındaki doğal entegrasyon sayesinde Tag Import sihirbazı ile artık tagleri manuel bir şekilde Historian içerisine almanıza gerek kalmayacak. Historian bağlantı koptuğunda veri kaybını önlemek adına lokal bir klasörde arşivleme yapar ve bağlantı sağlandığında da verileri iletir. (Store forward) Bu sayede hem veri kaybı önlenir hem de manuel işleme gerek kalmamamaktadır.
  • Android ve iOS için Mobil Uygulamasıyla sadece yer ağa bağlı operatörlere değil, uzaktan bağlanan mobil kullanıcılara da hitap etmektedir. Uzaktan bağlanan ve yerel ağa bağlanan operatörler, alarmları geri yazma ve onaylama yeteneği de dahil olmak üzere dokunmatik merkezli kaydırma ve zoom işlevini destekleyen tabletlerde ve akıllı telefonlarda aynı görünümü ve hissi yaşatmaktadır.
  • Geliştirilmiş Güvenlik Sunucu ve performans iyileştirmeleri ile daha yüksek performasta çalışma imkanı sağlamaktadır.
  • Eş zamanlı geliştirme ve çalışma imkanı sağlamaktadır. Aveva Flex lisanslamasıyla unlimited tag veya unlimited client imkanı.
  • Communication Driver ile hem plc, hem iot cloud, hem Web service hem de telemetri bağlantıları yapabilme.

Wonderware Türkiye çözümlerinden Intouch Scada operasyonel mükemmelliği yakalamanız için hız, verimlilik, kullanım kolaylığı anlamında önemli geliştirmeler yapılmıştır. Güncelleme ile gelen yukarıda bahsettiğimiz ve daha pek çok yeni özellik hakkında bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli.