Hakkımızda

Wonderware Türkiye endüstriyel yazılım çözümlerimiz ile küçük işletmelerden sektörün lideri kurumlara kadar çok geniş bir yelpazade, kısacası dijital dönüşüm yolculuğuna adım atmaya hazırlanan bütün işletmelere rehberlik ediyoruz . İşletmelerin sürdürülebilir üretim ve kalite planlamalarını, büyüme ve karlılık hedeflerini hayata geçirmelerine operasyonel mükemmellik yaklaşımımızla yardımcı oluyoruz.

Wonderware Türkiye Hakkında

Wonderware Türkiye olarak Türkiye ve Azerbaycan bölgelerinde faaliyet göstererek endüstriyel yazılım çözümleri sağlıyoruz. Endüstriyel IT/OT çözümlerimizle operasyon, optimizasyon, Hmı/scada ve endüstriyel bilgi yönetimi konularında operasyonlarımızı yürütüyoruz. Gıda, kimya, enerji, su, dağıtım, akıllı şehircilik gibi tüm sektörlerde çözümlerimiz aktif olarak kullanılmaktadır.

Endüstriyel mükemmellik anlayışımızla Edge to Enterprise konseptiyle sahadaki küçük veri toplama uygulamalarından enterprise seviyeye kadar işletmelerin operasyonlarını verimli halde yürütmelerini sağlayacak 30'u aşkın çözümümüzle endüstriyel işletmelerde uçtan uca tesis yönetimini sağlıyoruz. 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun ve doğru çözümlerimiz ile karşılamak için yenilikçi,  konusunda uzman ve yetkin sistem entegratörlerimiz ile iş birliği içerisinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz.