Üretim Yönetim Sistemi

Üretim yürütme, raporlama ve analiz, bilgi yönetimi, enerji yönetimi ve kurumsal uygulama entegrasyonu ile optimize edilmiş operasyonlar için omurga sağlar.

Wonderware MES ve MOM çözümleri gizli değerleri keşfetmenizi sağlamaktadır.

Üretim kontrol sistemi ve iş sistemi arasında faaliyetin daha iyi senkronizasyonu, büyük ölçüde kullanılmayan bir değer kaynağıdır.

Operasyonlarınızda gizli olan değerin farkına varmak, ISA 95 Kurumsal Kontrol Sistemleri Entegrasyon standardında açıklandığı gibi, imalatta bakım, üretim, kalite kontrol ve envanter operasyonları yönetiminin tüm yönlerini kapsayan Üretim Operasyonları Yönetimi (MOM) sistemlerinin alanıdır.

wonderware_mes_240322

Üretim Başarısı için Temel Bileşenler

Wonderware MOM, üretim başarısı için aşağıdaki temel bileşenleri sağlar:

  • Manufacturing Enterprise Systems (MES), tarif ve parti yönetimi yazılımı ve hızlı ROI ekipmanı performans optimizasyonundan çok tesisli kurumsal devreye almaya kadar ölçeklendirme dahil olmak üzere geniş ve kanıtlanmış bir endüstriyel uygulamalar paketi.
  • Endüstriyel kullanım için güçlendirilmiş ve iş, üretim operasyonları ve üretimin rakipsiz entegrasyonuna olanak tanıyan açık mühendislik ve çalışma zamanı platformu. Giderek daha akıllı endüstriyel sistemler ve aletler tarafından üretilen bilgiler.
  • Tüm operasyonları standartlaştıran benzersiz bir operasyon modelleme yaklaşımı, IIoT bağlantısından yararlanmak için gerekli bağlamsallaştırma için gerekli olan süreçlerin, ekipmanların ve insanların dağıtımını basitleştirir.

blog_mes-nedir_1200x600-4

Kanıtlanmış Operasyonel Sonuçlar
Wonderware MOM yazılımı kullanıcıları, işletim maliyetlerini yüzde 50'den fazla azalttı, üretkenliği yüzde 15'ten fazla artırdı, verimi yüzde 20'den fazla artırdı ve karar verme süresini yüzde 80'den fazla kısalttı.

Wonderware MES / MOM'u özel kılan nedir?

Operasyon yönetimi çözümleri, üretim yürütme, raporlama ve analiz, bilgi yönetimi, enerji yönetimi ve kurumsal uygulama entegrasyonu dahil olmak üzere optimize edilmiş operasyonlar için omurga sağlar.

Eşsiz Yetenek

Performansı, üretim uygulamasını ve tarifleri birden çok tesiste tutarlılıkla yönetin.
Wonderware Üretim İşlemleri Yönetimi, üretim yönetimi, performans analizi, kalite ve uyumluluğun ortak bir bilgi platformu ve arayüzünde bir araya geldiği yerdir.

Performans Yönetimi
Üretim hatlarınızdaki en zayıf halkaları belirleyin. Hatları tam çalışma potansiyelinde çalışacak şekilde geri yükleyin.

Tarif ve Parti
Parti yürütmeyi daha verimli bir şekilde yönetin, ekipman tahsis edin, parametreleri indirin ve tarif prosedürlerini otomatikleştirin.

İşlemler ve Yürütme
Operasyonel verimliliği artırın, öngörülebilir kaliteyi uygulayın ve sürekli kârlılık ve sürdürülebilirlik iyileştirmesi için bir temel sağlayın.

Çok Bölgeli İmalat
Wonderware Üretim İşlemleri Yönetimi, üretkenlik, kalite ve maliyet tasarruflarında kanıtlanmış kazanımlar sağlar ve tam, kurumsal ölçekte faydalar sağlar.

Wonderware MOM ile işlemlerinizi optimize edin.#mesmom