Aveva Enterprise Asset Management

Wonderware Türkiye Dijitalize Varlık Yönetimi Çözümleri varlık yoğunluğu yüksek sektörler için eksiksiz tedarik yeteneği sağlar.

Varlık kullanılabilirliğini maksimum seviyeye çıkarın.

Wonderware Türkiye Dijitalize Varlık Yönetimi Çözümleri varlık yoğunluğu yüksek sektörler için eksiksiz tedarik yeteneği ile yedek parça ve envanter yönetiminden maksimum performans almanızı sağlar. Bu sayede varlık yönetimi stratejiniz için tam görünürlük ve kontrol elde edersiniz.

Wonderware Türkiye dijitalize varlık yönetimi çözümlerimiz, varlık ve operasyon yaşam döngülerini birleştiriyor.


Operasyon, Bakım ve Envanter Maliyetlerini Azaltın .

Wonderware Türkiye varlık yönetimi çözümlerinden Aveva EAM(Kurumsal Varlık Yönetimi), bakım yönetimi, yedek parça ve envanter yönetimi sağlamak için kapsamlı bir dijitalize çözümdür ve varlık yoğunluğu yüksek sektörler için eksiksiz tedarik yetenekleri sağlar. Gerekli bakımların zamanında ve optimum yöntemlerle yapılmasını sağlayarak varlık kullanılabilirliğini artırır. Maliyetli ve zor tedarik edilen varlıklardan maksimum verim almanızı sağlar. EAM çözümü, bilinçli iş kararları vermeniz ve tüm varlıklarınızı güvenle yönetmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sağlar. Varlık yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için tüm varlıklarınızdan (insanlar, süreçler ve ekipman) maksimum faydayı sağlamalısınız. 

Günümüzün varlık merkezli organizasyonlarının karmaşık bakım ve malzeme yönetimi gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan EAM, fabrika katından kontrol seviyesine kadar sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir. Kullanılan iyi endüstriyel uygulamaları kapsayan benzersiz Hızlı Uygulama Metodolojisi (InRIM) çalışanların uygulamalar esnasında harcadığı zamanı minimuma indirir ve oluşabilecek riskleri ortadan kaldırır. Bakım geçmişine, envantere ve tedarik zincirine ilişkin artan görünürlük sayesinde önleyici bakım programları uygulayabilirsiniz ve varlık yatırım getirisini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.


Tedarik
Satın alma siparişleri
Sözleşme Yönetimi
Fatura, Envanter Kataloğu
B2B Çözümleri
Depo Yönetimi
Sorunlar ve İadeler
Mobil Çözümler

Maintenance

Bakım onarım
Varlık Kaydı / Varlık Hiyerarşisi
Bakım Denetimleri
İş yönetimi ve İş akışı
Planlama ve Atama
Zaman Girişi
Mobil operatör
Yüklenici Yönetimi
Bakım Haritası

 

Kullanıcı Yetkilendirme
HTML5 Tarayıcı Ortamı
GIS Bağlantı Yeteneği
KPI Panosu ve Analiz Araçları
Durum Yönetimi Uzantısı
Tahmine Dayalı Analiz Uzantısı
Finansal ve ERP Entegrasyonu
Onay ve İş Akışı Motoru