Bulut Veri Yönetimi

Daha fazla şeffaflık, esneklik, çeviklik ve ölçeklenebilirlik sunma gücüne sahip olmak için ekiplerinizi, verilerinizi ve süreçlerinizi bulut aracılığıyla birbirine bağlayabilirsiniz

Dijital dönüşüm fırsatını kaçırmayın. Operasyonel sürdürülebilirlik, esneklik ve verimlilik performanslarını yükseltmek için daha fazla geç kalmayın.

AVEVA Cloud, günümüzün veriye aç dünyasında ihtiyaç duyduğunuz bilgi işlem kaynaklarını (sunucular, veritabanları ve depolama, işlem gücü, yazılım, analiz, zeka, ağ oluşturma, hizmetler ve destek) sağlamak için interneti kullanır. Bulut kullanılarak, bilgiler birden çok kaynaktan birleştirilebilir ve daha hızlı kararlar ve yeni çalışma yöntemleri için herhangi bir bağlı cihazda bağlam içinde sunulabilir.

Bulut, değere dönüştürme süresini hızlandıran, işbirliğini artıran ve hatta maliyetleri düşüren dijital dönüşüm için bir gerekliliktir.

İşbirliğini geliştirin.

İşin dijital dönüşümü sayesinde, bulut, değer zinciriniz genelinde daha fazla şeffaflık, erişilebilirlik ve görünürlük için birden fazla kaynaktan gelen verileri merkezi bir konuma konsolide etmenize olanak tanır. Bulut platformumuz AVEVA Connect ile artık mühendislik, operasyonel ve bilgi değer döngüleriniz üstünden işletmeniz için benzeri görülmemiş bir bütünleşik kavrayışa sahip olabilirsiniz.

Mühendislik modellerini ve kritik operasyonel bilgileri çalışanlar, güvenilir ortaklar ve tedarikçilerle kolay ve güvenli bir şekilde paylaşın. Herkes aynı verileri bağlam içinde görür, böylece akıllı işbirliği mümkün olur. Artık her yerde ve her zaman mevcut olan bilgiler sayesinde kullanıcılar işlerini daha etkili bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Yatırımlarınızı geleceğe hazırlayın.

Başarılı dijital dönüşüm, toptan sök ve değiştir anlamına gelmek zorunda değildir. Bulut Bilişim ile Edge ve IIoT cihazlarına bağlanabilir ve makine öğrenimi, yapay zeka, gelişmiş analitik ve daha fazlası gibi yeni özelliklerden yararlanabilirsiniz, bunların tümü mevcut sistemlerin doğal bir uzantısıdır.

Bulut, gelişmiş dijital ikizin omurgasını oluşturur, böylece mühendislik ve operasyonel faaliyetlerinizin tüm unsurlarının "canlı" bir temsiline sahip olursunuz.

Operasyonlarınızı daha düşük maliyetler ile gerçekleştirin. Opex harcamalarınızdan maksimum şekilde faydalanın.

Bulut, endüstriyel yazılımın tüm avantajlarını kurulum, dağıtım, sürüm kontrolü ve donanım bakımı masrafları olmadan sunar. Kullanıcıların, en yeni ve en büyük özellik ve yeteneklerden yararlanmak için yükseltme döngülerini beklemesi gerekmez. Ve artık internet üzerinden erişilen aynı kullanımı kolay yazılım olduğu için eğitim maliyetleri en aza indirilmiştir.

Bulut, mevcut çeşitli abonelik yaklaşımlarıyla ticari esneklik de sunar. Kullandığınız kadar ödeyin ve gerek duyduğunuzda hızlı bir şekilde ayarlama yapın. Değişen iş taleplerine yanıt vermek için nihai esneklik, ölçeklenebilirlik ve çeviklikle içiniz rahat olsun.

Saygın, güvenli ve erişilebilir​. En etkili yazılım çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Kişisel verileriniz gibi endüstriyel veriler de hassastır. Bu nedenle AVEVA ile tüm bulut verileri şifrelenir, veriler şifrelenir, mantıksal olarak ayrılır ve çok kiracılı bir mimaride bölümlere ayrılır. Bu önlemler, verilerinizin yetkisiz erişime karşı güvende olduğuna dair en iyi güvenceyi sunar ve her bir müşterinin verilerinin gizliliğini, kontrolünü ve özerkliğini diğerlerinden bağımsız olarak korurken, anlamlı bir şekilde verilerin tehlikeye girme riskini sınırlar.

Bulutun kullanılması, kullanılabilirlik ve olağanüstü durum kurtarmanın bulut yazılım sağlayıcısı tarafından yönetildiği anlamına da gelir. Tümü doğrulanmış Hizmet Seviyesi Sözleşmeleri (SLA'lar) ile yedeklenir, böylece en yüksek çalışma süresine sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz - tümü AVEVA tarafından yönetilir.

Bu kritik konu hakkında daha fazlasını keşfetmek için AVEVA Trust Center'ı ziyaret edin.

Detaylı bilgi için https://www.wonderware-tr.com/insight-cloudsitemizi ziyaret edebilirsiniz.