AVEVA Insight

Insight Cloud, çalışma modelinin büyük oranda uzaktan çalışmaya evrildiği günümüz şartlarında bu modeli destekleyen güçlü, güvenilir ve kullanıcı dostu çözümlerimiz arasında yer alıyor.

Aveva Insight ile Daha Sürdürülebilir Operasyonlar ve Daha Yüksek Varlık Performansı...

Kurulumu dakikalar içinde yapın, anında kullanmaya başlayın. Endüstriyel verilerinizi operasyonel öngörülere dönüştürün.

Wonderware Türkiye dijitalize çözümlerinden Aveva Insight Cloud ile ekipman ve varlıklarınızdan gelen verilere güvenilir bir bulut platform üzerinden bağlanabilirsiniz. Tesislerinizde kullandığınız Historian veri yönetimi sistemlerine de entegre olablilen Aveva Insight çözümümüz ile endüstriyel verilerinize dilediğiniz yerden, dilediğiniz an ve dilediğiniz cihazla bağlanabilirsiniz. Endüstriyel verileri değerli operasyonel bilgilere dönüştürerek performas, verimlilik ve sürdürülebilirlik değerlerinizi yükseltmeniz için en hızlı ve etkili yol Aveva Insight çözümüdür. Bu operasyonel esnekliğe sahip olabilmek için sadece bir web tarayıcı kullanmanız yeterlidir. Sahip olduğu araçlar sayesinde , mühendislik hesaplamalarından zengin görselleştirme araçlarına kadar sayısız özelliği sayesinde varlıklarınızdan maksimum şekilde faydalanmanızı sağlar. Wonderware Türkiye Aveva Insight, hiçbir kullanıcı konfigürasyonu gerektirmeden, doğrudan Historian sunucunuza kurulur ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde hemen uygulamaya başlayabilirsiniz.

Wonderware Türkiye dijitalizasyon çözümlerinden Aveva Insight ile,
 • 300'den fazla endüstri standardı sürücüye bağlantı imkanı,
 • 30'dan fazla Aveva ve Wonderware Türkiye ürünü için yüklü sürücü yazılımı,
 • Veri erişimi ve entegrasyonu için Restful API,
 • Her yerden, her cihazdan güvenli erişim imkanı,
 • Arama tabanlı gezinme,
 • Zaman serisi analizi,
 • Süreç grafikleri,
 • Coğrafi konum / haritalama,
 • Özelleştirilebilir panolar,
 • Durum yönetimi, uyarılar ve bildirimler,
 • Kullanıma hazır, denetimsiz (unsupervised) makine öğrenimi ile haber akışı,
 • Varlık verimliliği analizi,
 • Ayrıca Aveva Insight'ı ihtiyaçlarınıza göre kolayca uyarlayabilmeniz için büyüyen tam entegre eklentiler yelpazesi araçlarına da sahip olursunuz.
Tüm uygulamalarınız ve yazılımlarınız için kullanılabilir veriler sağlar.
Sadece web tarayıcı kullanarak tüm tesislerinizden gelen verilere kollayca erişin.

Tesislerdeki operasyon merkezli çalışan personelden en uç saha ekiplerine kadar tüm iş gücünüzün daha etkili ve daha verimli çalışabilmesini sağlayan araçlara sunar. Verilerin sorgulanması, haritalama ve coğrafi konum gösterimi, ekipman ve varlıkların verimlilik analizi gibi araçlar sayesinde çalışanlar ihtiyaç duydukları verilere dakikalar içinde ulaşırlar. Kullanıcılar; grafiklerdeki veri trendlerini anlamak amacıyla basit gösterge panellerine erişebilir ve paylaşıma hazır raporlar hazırlayabilirler ve ilerleyen süreçlerde tekrar erişmek maksadıyla raporları kayıt altına alabilirler. Kullanımı oldukça kolayır. Verileri görselleştirmek için gelişmiş analiz araçlarını kullanmak istemeyen yönetici ve işletme sahipleri için oldukça idealdir.

Akıllı telefonlardan giyilebilir akıllı cihazlara kadar kullanıma uygundur.
Daha hızlı kararlar, daha sağlıklı öngörüler..

İş gücünüzün doğru anda doğru bilgiye ulaşmasını sağlayın. IIoT destekli tek bir bulut tabanlı sistem kullanarak farklı veri kaynaklarından gelen kompleks verileri destekleyici bilgilere dönüştürün. İş gücünüzün daha hızlı ve sağlıklı kararlar verebilmeleri için onları destekleyici bilgilerle güçlendirin. 

wonderware_insight-3
Performas zekası araçları ile operasyon ekiplerinin karar alma sürelerini kısaltın ve daha etkili kararlar almalarını sağlayın.

wonderware_insight-3

Endüstriyel varlıklardan ve süreçlerden gelen verileri operasyon ekiplerinine karar desteği sağlaması için haber akışına dönüştürmenize olanak veren Aveva Insight ile işlemlerinizi son derece güvenilir bir bulut platformu üzerinden gerçekleştirirsiniz. 7/24 erişim imkanı ile çalışanların ihtiyaç duydukları anda ihtiyaç duydukları analitik veperformans araçlarına ulaşmalarını sağlar. Daha sürdürülebilir operasyonlar, daha yüksek performanslı varlıklar. IIoT altyapısından faydalanarak elde ettiğiniz değerli bilgilerle performans zekası araçlarını besleyebilir ve bu araçları çalışanların erişimine sunarak  varlık ve operasyon performansınızı artırabilirsiniz.

Aveva Insight Cloud, bulut tabanlı veri depolama, görselleştirme ve raporlama hizmetlerinden oluşan, tüm akıllı ekipmanlarınız üzerinden sorunsuzca kullanabileceğiniz bir dijitalize çözümdür. Hatta en kısa sürede sonuç alabileceğiniz, kurulum ve bakım için ekstra maliyet gerektirmeyen, kullanıcı dostu arayüzü ve sahip olduğu geniş ve kullanışlı araçlar sayesinde saatler süren hesaplamaları dakikalara indiren, farklı kaynaklardan gelen kompleks verileri görselleştirerek derinlemesine analiz yapmanıza imkan veren, bir kaç dakika içinde tüm kullanıcılar tarafından rahatça anlaşılır raporlar hazırlayabilmenizi sağlayan, IIoT teknolojik altyapısı ile tasarlanmış ve tüm varlık ve ekipmanlarınızla sorunsuz ve entegre bir şekilde kullanabileceğiniz bir endüstriyel yazılım çözümüdür.

Verilerin depolanması ve aktarılması görevlerini Aveva Insight'a bırakın.Siz sonuçlara odaklanarak operasyonel performansınızı artırın.
Verileri zaman serileri, sezgisel çizelgeler ve gösterge panellerine dönüştürerek operasyon ekiplerinin haber akışı veya uyarılar şeklinde erişimine sunun. Anlık karar verme aşamalarını kısaltın. Daha sağlıklı kararlar almaları için onları öngörülerle güçlendirin.

 
Örnek bir varlık performansının Aveva Insight kullanılarak optimize edilmesi aşamalarını baştan sona incelemek içintıklayınız.

Gerçek zamanlı verilerinize bulut platform üzerinden erişerek, verilerinizi operasyonel öngörülere dönüştürün. Detaylı analizleri ve hesaplamaları programlama bilgisi ve teknik bilgiye ihtiyacınız olmadan dakikalar içinde gerçekleştirin ve raporlar halinde sunun. Yönetmesi oldukça kolay. Kullanmaya başladığınız andan itibaren operasyonlarınızdaki iyileşmeleri hissedeceksiniz. Bulut tabanlı bu çözümümüz için ek donanım sürücülerine ve yazılımlara ihtiyacınız da yok. Operasyon ekiplerinizi doğru anda doğru bilgi ile güçlendirerek verimliliği ve üretkenliği maksimum seviyeye çıkarın.

Yönetmesi oldukça kolay,

Varlıklarınızdan ve ilgili alarmlardan gelen verileri canlı olarak takip edin. Kritik bir durum oluştuğunda zaman kaybetmeden müdehale edin. Tüm tesislerinizden gelen verilere tek bir ekrandan ulşabileceğiniz gibi, tek bir operasyon özelinden de varlıklarınızın takibini gerçekleştirebilirsiniz.

OEM'lerin ve Çözüm Oluşturucuların Dikkatine

Ekipmanınızla birlikte üst düzey veri analizi ve raporlama özelliği sunabilseydiniz ne olurdu? Bir üretim ekipmanı OEM'si veya çözüm oluşturucusuysanız, Wonderware | Aveva Online InSight, müşterilerinize sisteminizin yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olacak katma değerli bir çözüm sağlamanın harika bir yoludur. Siz gelişmiş sorun giderme ve garanti araştırmalarından yararlanırken, çözümünüzün sağladığı güçlü performansı görselleştirmelerine olanak tanır. Güvenli veri yetkilendirme, kimlik doğrulama ve şifreleme, müşteri bilgilerini güvende tutar. Ayrıca, yönetilen çözüm yaklaşımı, sistem bakımı, geçişi veya yükseltmeleri konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Bu, ekipmanınızı tam potansiyeline yönlendirir ve müşteri memnuniyetini artırır.

Yıllık abonelik modeli, güncellemelerin sizin tarafınızdan herhangi bir ekstra çaba sarf edilmeden bulutta sorunsuz bir şekilde yönetildiği anlamına gelir. Sistem, işletmenize uyum sağlamak için gelişme gösterebilecek ölçeklendirilebilir bir yaklaşım sunar.

Aveva Insight çözümümüzü daha etkili şekilde kullanabilmeniz için Wonderware Türkiye youtube kanalımızdan ilgili videolarımızı izleyebilirsiniz. Youtube kanalımız için tıklayınız.

Endüstriyel verileri zengin içgörülere dönüştürün.#AvevaInsight