AVEVA Insight

Insight Cloud, çalışma modelinin büyük oranda uzaktan çalışmaya evrildiği günümüz şartlarında bu modeli destekleyen güçlü, güvenilir ve kullanıcı dostu çözümlerimiz arasında yer alıyor.

Insight Cloud

Wonderware Türkiye çözümlerinde Aveva Insight Cloud; Historian'ınızdan bilgileri elde ederek ve söz konusu bilgileri bir web tarayıcı yoluyla doğrudan erişilebilir kılarak operasyonel verilerin zengin bir görselleştirmesini sağlar. Wonderware | Aveva InSight hiçbir kullanıcı konfigürasyonu gerektirmeden, doğrudan Historian sunucunuza kurulur ve verilerinize göz atar.

Bir web tarayıcısı yoluyla görünüm verileri kolay erişim:

  • Daha fazla bilgi için veriye ulaşma yeteneğiyle bir özet görüntüsünde veya gösterge panelinde verileri sorgulamak ve söz konusu verilere yönelmek için esnek ve kolay araç kullanımı.
  • Veri trendlerini anlamak amacıyla basit, temiz gösterge panelleri ve raporları. Kullanıcılar; belirli etiketlerinin veya veri noktalarının zamanla kolay görüntülenmesi için raporları kaydedebilir.
  • Verileri görmeye ihtiyaç duyan ancak daha gelişmiş analiz araçlarını kullanmaya ihtiyaç duymayan yönetici ve diğer işletme kullanıcıları için ideal.

wonderware_insight-3

İş vakası
İşinizi, nesnelerin endüstriyel interneti (IIoT) tarafından yönlendirilen değişen bilgi ortamını yönetecek şekilde donatmak modern bir zorunluluktur. Yine de bu ilerlemelerden yararlanmak için insanlara, zamana veya CAPEX'e sahip olmak pek çok şirketin erişemeyeceği bir durumdur. Wonderware Online InSight, kurulumu ve yönetimi basit, uygun maliyetli bir hizmet olarak yazılım (SaaS) çözümü sağlayarak bu endişeleri giderir. 
Insight, mevcut endüstriyel varlıklarda ve süreçlerde bulunan verileri hızlı bir şekilde karar desteği için canlı bir bilgi akışına dönüştürmenize olanak tanır. İhtiyaç duyan kullanıcılara, ihtiyaç duydukları anda, ihtiyaç duydukları yerde güçlü performans zekası sağlamak için IIoT'den yararlanarak varlıkların ve operasyonların performansını artırın. Ayrıca, yazılımı Bulutta güvenli bir şekilde muhafaza ederek BT yükünüzü azaltıyoruz, böylece ekibinizin her yerde güçlü analitiklere erişebileceğinden emin olabilirsiniz.

OEM'lerin ve Çözüm Oluşturucuların Dikkatine
Ekipmanınızla birlikte üst düzey veri analizi ve raporlama özelliği sunabilseydiniz ne olurdu? Bir üretim ekipmanı OEM'si veya çözüm oluşturucusuysanız, Wonderware | Aveva Online InSight, müşterilerinize sisteminizin yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olacak katma değerli bir çözüm sağlamanın harika bir yoludur. Siz gelişmiş sorun giderme ve garanti araştırmalarından yararlanırken, çözümünüzün sağladığı güçlü performansı görselleştirmelerine olanak tanır. Güvenli veri yetkilendirme, kimlik doğrulama ve şifreleme, müşteri bilgilerini güvende tutar. Ayrıca, yönetilen çözüm yaklaşımı, sistem bakımı, geçişi veya yükseltmeleri konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Bu, ekipmanınızı tam potansiyeline yönlendirir ve müşteri memnuniyetini artırır.

Wonderware | Aveva Insight Cloud Özellikleri

Insight Cloud, bulut tabanlı veri depolama, görselleştirme ve raporlama hizmetlerinden oluşan paket bir tekliftir; gerçek zamanlı işlem verilerinize kapsamlı erişim sağlar.

Basitleştirin ve kaydedin​
Veri toplama ve depolamanın ayrıntılarını bize bırakın, böylece operasyonlarınızı iyileştirmek için sonuçları yorumlamaya ve kullanmaya odaklanabilirsiniz. Bulut tabanlı yaklaşımımız, donanım sunucularına ve yazılımlara ek yatırım ihtiyacını ortadan kaldırır.

Yönetmesi kolay
Yıllık abonelik modeli, güncellemelerin sizin tarafınızdan herhangi bir ekstra çaba sarf edilmeden bulutta sorunsuz bir şekilde yönetildiği anlamına gelir. Sistem, işletmenize uyum sağlamak için gelişme gösterebilecek ölçeklendirilebilir bir yaklaşım sunar.

Güçlü anlayış
Zaman serileri verileri sezgisel çizelgeler ve gösterge panellerine dönüştürülür. Cevap veren haber akışı ve kullanıcılar açısından güncel zeka sağlayan uyarılar sayesinde, işletme kararları daha hızlı ve daha bilgili şekilde alınır.

Operasyonel verilerin zengin bir görselleştirmesini sağlar.#wonderwareonlineinsight