Marka Bağımsız Scada Sistemleri

Wonderware Türkiye Marka Bağımsız Scada Sistemleri markalardan bağımsız bir şekilde Scadaların hepsiyle entegre edilebilmektedir.

Günümüzde SCADA kullanımı günden güne artarken farklı marka ve model PLC kullanımı da artmaktadır. Wonderware Türkiye'nin sunmuş olduğu Marka Bağımsız Scada Sistemleri ile markalardan bağımsız bir şekilde üretiminizde yer alan varlıklarınızı izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

scada-2

Wonderware Türkiye Marka Bağımsız Scada Sistemleri markalardan bağımsız bir şekilde Scadaların hepsiyle entegre edilebilmektedir. Bu sayede, sadece Wonderware Türkiye Marka Bağımsız Scada Sistemleri işletmenizde kullanmakta olduğunuz farklı marka ve modellerde olan cihazlarınız ile haberleşmekle kalmaz aynı zamanda HTML5 uyumlu olan bütün cihazlarda çalışabildiği için uzaktan izleme sistemine de sahip olursunuz.

Wonderware Türkiye Aveva marka bağımsız Scada modelleri, sahip olduğu 240'dan fazla haberleşme driver sistemi sayesinde, marka ve model fark etmeksizin bütün cihazlar ile kesintisiz bir şekilde haberleşebilmektedir. Kurulum ve bakım maliyetleri oldukça düşük olan Wonderware Türkiye Marka Bağımsız Scada modelleri topladığı verileri, gelişmiş grafik ve durumsal farkındalık kütüphaneleri ile kolay analiz edebilmenizi ve dolayısıyla verimliliğinizi arttırmanızı sağlamaktadır.