İletişim

Çözümlerimiz, ürünlerimiz, teknik destek ve eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi için istediğiniz zaman bize ulaşın.

Wonderware Türkiye

Varyap Plaza Esenyalı Mah. Yanyol Caddesi
No: 61 Ofis No: 131-132 Pendik-İstanbul
info@wonderware-tr.com | +90 (216) 392 01 01

İletişim Formu

Wonderware Türkiye gizliliğinizi korumaya ve bunlara saygı duymaya kendini adamıştır ve kişisel bilgilerinizi yalnızca hesabınızı yönetmek ve bizden talep ettiğiniz ürün ve hizmetleri sağlamak için kullanacağız. Zaman zaman, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilginizi çekebilecek diğer içerikler hakkında sizinle iletişim kurmak istiyoruz. Bu amaçla sizinle iletişim kurmamıza izin verirseniz, sizinle nasıl iletişim kurmamızı istediğinizi belirtmek için lütfen aşağıdaki kutucukları işaretleyin:

Size istenen içeriği sağlamak için kişisel verilerinizi saklamamız ve işlememiz gerekir. Kişisel verilerinizi bu amaçla saklamamıza izin verirseniz, lütfen aşağıdaki onay kutusunu işaretleyin.

Bu iletişimlerden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Abonelikten çıkma, gizlilik uygulamalarımız ve gizliliğinizi koruma ve bunlara saygı gösterme konusundaki kararlılığımız hakkında daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyin.

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. Lütfen geçerli bir 10 haneli telefon numarası giriniz. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.
İşinizde çeviklik ve esneklik sağlar.#wonderwaretr