Wonderware Aveva Modernizasyon Kampanyası

Wonderware Scada yazılımlarının en son yazılım ve güvenlik ile donatılmış halleri ile plansız durma ve süreç kesintilerini önleyebilirsiniz.

 

Wonderware Türkiye güncel Aveva Scada yazılımları, yazılımın en son sürümleri performansı düşüren sorunları ele almaktadır. Bu durumda yükseltmeyi geciktirmek size pahalıya mal olabilir. Bunun önüne geçmek için yazılımınızı güncel tutmak, önemli sermaye harcamalarını da minimize etmektedir. Wonderware Türkiye güncel Scada yazılımları, Sürekli değişen BT altyapısını ve iş taleplerini karşılamak için yazılımımıza stratejik ve yeni yetenekler kazandırmaktadır. Aynı zamanda önceki mühendislik çabalarınızı korur ve bir yazılım sürümünden diğerine sorunsuz geçiş yapabilirsiniz. Wonderware Scada yazılımlarının en son yazılım ve güvenlik ile donatılmış halleri ile siber güvenlik konusunda daima güncel olabilir, artan iş değeri sağlayabilir ve IoT, Büyük Veri, Analitik, Makine Öğrenimi gibi gelişmiş teknolojileri entegre edebilirsiniz.

bautekcloud

Wonderware Türkiye Scada güncellemeleri şu esneklikleri kazandırır;

Teknik Esneklik

 • Şirket içi ve buluttaki yazılıma erişim
 • En son teknolojilerden yararlanın
 • "Sığdırmak için boyutlandırılmış", ölçeklenebilir
 • Yetkilerin kolay yönetimi

Mimari Esneklik

 • Bulut ve yerinde
 • Üstün entegrasyon yetenekleri
 • Sınırsız Denetleyici Sunucu
 • Proje yaşam döngüsü boyunca uyum sağlayın

Destek Esnekliği

 • Destek seçenekleri yelpazesi
 • Sürüm Yükseltmeleri dahildir
 • Özel eğitim ve yerinde izleme hizmetleri
 • Müşteri Başarı Yöneticileri

Wonderware Türkiye scadalarınızı güncelleyerek;

scada-4

 • Güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Siber güvenlik, artık herhangi bir SCADA uygulamasının rutin bir parçası olarak kabul edilmektedir. Wonderware Türkiye yazılımının daha yeni kurulumlarındaki bir özellik olan Wonderware Türkiye System Management Server, SCADA uygulamanızdaki tüm düğümler arasında güvenli iletişim için destek sağlar.

 • Hareketliliğinizi Arttırabilirsiniz.

Uygulamanıza günün herhangi bir saatinde, herhangi bir yerden, herhangi bir cihazdan kolayca erişmeniz gerekir. Ayrıca, son derece güvenli olmalıdır. Bu oldukça kapsamlı bir gereksinim listesi olabilir, ancak tümü kuruluşunuz için gerekli olan mobil erişimi sağlamak için gereklidir. Wonderware Türkiye, uygulamanızı herhangi bir HTML5 uyumlu tarayıcı veya mobil uygulama aracılığıyla güvenli bir şekilde herhangi bir cihaza ulaştırabilen çeşitli mobil erişim çözümleri ile bu ihtiyaca hizmet eder. Bu çözümlerin yapılandırılması kolaydır ve uygulamalarında sektördeki en iyi uygulamaları kullanır.

 • Operasyonel İstihbaratla İlgili Sorunları Tahmin Edebilirsiniz.

SCADA müşterileri uzun yıllardır veri toplamakta ve bunu trend görselleştirme ve düzenleyici raporlama için kullanmaktadır. Bu iyi bir başlangıç, ancak verileriniz bundan çok daha değerli. Wonderware Türkiye operasyonel zekası, verilerinizi depolayan ve aşağıdakileri kullanarak prosesiniz ve ekipmanınızdaki olası sorunları, arıza süresine ve onarımlara mal olmadan önce tahmin etmenize yardımcı olan çözümler sunar:

 1. Makine öğrenimi anomali feed'leri
 2. Proses performans hesaplamaları
 3. Duruma dayalı izleme ve uyarılar
 4. Kılavuzlu ve gelişmiş analitik modelleri
 • Uygulamanızı İşletmenizle Ölçeklendirebilirsiniz.

scada_upgrade

Wonderware Türkiye sistemleri, sınırsız site paketine kadar (sınırsız G/Ç, etiketler ve istemciler dahil) tek düğüm uygulamaları ve bunların arasında birçok varyasyon ile ihtiyaçlarınıza göre boyutlandırılır. Daha önce Wonderware olan Wonderware Türkiye System Platform, milyonlarca I/O'da çalışacak şekilde test edildi ve doğrulandı, bu nedenle hiçbir zaman her şeyi barındırmak için kesirli bir uygulamaya veya birkaç uygulamaya ihtiyacınız olmayacak.

 • Yüksek Performanslı HMI ile Bilgiye Dayalı Kararlar Vermek için Durumsal Farkındalık Uygulayabilirsiniz.

Bir tesisteki anormal durumlar genellikle insan hatasına atfedilebilir. Bunun nedeni kısmen geleneksel HMI'ların uygun bağlam olmadan tek bir ekranda çok fazla bilgi sunarak kafa karışıklığı yaratmasıdır. Hangi bilgilerin en önemli olduğuna karar vermek için operatörleri hazır duruma getirmek kritik operasyonları tehlikeye atabilir. Durumsal farkındalık, kullanıcıya, operatörlerin dikkatini dağıtabilecek "gürültüyü" filtrelerken, en önemli süreç sorunlarına özgü, son derece bağlamsallaştırılmış ve kolay yorumlanan bilgiler sunarak bu zorluğu çözer.

adsiz-2

 • Bulut Tabanlı yazılımlara geçebilirsiniz.

Bulut tabanlı yazılımlar, iş esnekliğini arttırmakla birlikte sürdürülebilir bir büyüme sağlamaktadır.

Wonderware Türkiye SCADA çözümleri şunları yapmanızı sağlar:

 1. Gerektiğinde daha hızlı döndürmek ve düşündürmek,
 2. Maliyetleri azaltmak,
 3. Dinamik ekonomik koşullara yanıt olarak kolayca ölçeklendirmek,
 4. Kurumsal siloları kaldırmak,
 5. Gerçek zamanlı işbirliğini etkinleştirmek,
 6. Dağıtım hızını arttırmak,
 7. Toplam sahip olma maliyetinizi düşürmek
 • Bağlantılı Bir İş Gücü ve Kağıtsız Fabrika Katı Oluşturabilirsiniz,

Sisteminizi genişletin ve ön saflardaki çalışanların günümüzün karmaşık endüstriyel operasyonlarını yürütmek için gereken temel beceriler konusunda hız kazanmasını sağlamak için gereken süreyi azaltın. Wonderware Türkiye Teamwork gibi araçlar, deneyimli işgücü emekli olmadan önce ayrıntılı süreç bilgisi ile en iyi uygulamaları standartlaştıran ve depolayan bir dijital bilgi havuzu oluşturmaya yardımcı olur. Ayrıca, Yalın üretim gibi bir çözüm, ayrık üretim tesislerinde iş yönetimi ve veri toplama için kullanılan zaman alıcı evrak işlerinin yerini alabilir.

scada scada güncelleme