Pima County

Durumsal Farkındalığa dayalı Wonderware HMI SCADA çözümü ve IntelaTrac mobil iş gücü ve karar destek sistemi kullanan Pima County Bölgesel Atık Su Islah Departmanı, ilçenin sıhhi kanalizasyon sisteminin yönetimini ve bakımını sağlamaktadır.

Yaklaşık bir milyonluk bir nüfusa hizmet veren departman, günlük ortalama 60 milyon galon su akışını yönetiyor.

Durumsal Farkındalığa dayalı bir Wonderware (AVEVA) HMI SCADA çözümü ve bir mobil iş gücü sistemi kullanan Pima County Bölgesel Atıksu Islah Departmanı, ilçenin sıhhi kanalizasyon sisteminin yönetimini ve bakımını sağlar.

Pima İlçesinde tedavi müdür yardımcısı John Sherlock, "700 millik bir alana yayılan 3.700 mil kanalizasyon hattını yönetiyoruz" dedi. "İki büyükşehir arıtma tesisi, yedi alt bölge tesisi, 27 kaldırma istasyonu ve 77.000 menhol ekleyin, bu kaplanması için oldukça fazla alan."

Bölgenin Tres Rios Su Islah Tesisi, yakın zamanda "yüksek saflıkta oksijen geleneksel kirletici giderme" teknolojisinden fosfor ve nitrojenin tam biyolojik besin giderimini (BNR) gerçekleştiren beş aşamalı "bardenpho prosesine" yükseltildi.

Sherlock, "Tesise gelen tipik amonyak değerimiz milyonda 30-40 parça arasındadır" dedi. "Mevcut arıtma teknolojimizle, bunun yaklaşık% 99'unu ortadan kaldırıyoruz ve bu da bitkinin tipik olarak milyonda bir amonyak deşarjını sağlıyor."

Sonuç olarak, Pima County tesisleri, su kalitesini korumak için hem federal hem de eyalet yönetmeliklerinin gerektirdiği en yüksek besin giderme seviyelerine sahiptir.

İşinizde çeviklik ve esneklik sağlar.#wonderware