Intouch ve Insight Kampanyası

Wonderware Türkiye dijitalize çözümlerinden Aveva InTouch HMI, zengin grafik kütüphaneleri ve yenilikçi teknolojiler ile uyumu sayesinde sistemlere kusursuz bir entegrasyon sağlıyor.

 

Wonderware Türkiye dijitalizasyon çözümlerinden Aveva InTouch HMI uygun maliyeti ile tüm işletmeler için erişilebilir, piyasadaki en güçlü HMI yazılımıdır. Artık her şirket, standartlarından ödün vermek zorunda kalmadan piyasadaki en güçlü HMI yazılımını kullanabilir ve yatırımlarından maksimum getiriyi elde edebilir. Wonderware Türkiye Operasyonel Mükemmellik Çözümlerinden Intouch Scada çözümü ile ilgili 5 kullanıcılı ürün paketi ve bir yıllık ücretsiz Aveva Insight Bulut Veri Yönetim Standart Paket kullanım imkanı sağlanacaktır.

Aveva InTouch HMI ile sıradan HMI'ların ötesine geçin. Maksimum seviyede operasyonel çeviklik sağlayan özellikleri;

 1. Operatörlerin performansını yükselten kullanım kolaylığı ve arayüzü,
 2. Mobil ve web üzerinden sınırsız erişim imkanı,
 3. Dilediğiniz yerden bağlanarak, zaman ve cihaz özelliklerinden bağımsız kullanım imkanı,
 4. Mühendislik verimliliğini ve işbirliğini güçlendiren araçlar ve yerel bulut entegrasyonu.

Wonderware Türkiye dijitalize çözümlerinden Aveva InTouch HMI, zengin grafik kütüphaneleri ve yenilikçi teknolojiler ile uyumu sayesinde sistemlere kusursuz bir entegrasyon sağlayarak endüstriyel verilere benzersiz netlik, tutarlılık ve eşsiz grafiksel bir gösterim getiriyor. Bu görsel yenilikler, operasyon ekiplerinin durumsal farkındalığını artırırken, yöneticilerin de süreçlerin yakın geçmişini, bugününü ve olası geleceğini daha iyi analiz etmelerini ve optimizasyon stratejileri geliştirmelerini sağlıyor. InTouch HMI, operasyon üretkenliği ve maliyet tasarrufu sağlayacak anlamlı içerikler oluşturmasının yanında operatörlerin, endüstriyel otomasyon sistemleriyle rutin insan etkileşimlerini optimize etmelerini sağlar. Bu, operatör etkinliğinde ölçülebilir net bir artışla sonuçlanır. Operatörlere durumsal farkındalık kazandıran benzersiz yaklaşımımız, anormal durumları, operasyonları etkilemeden önce hızlı ve doğru bir şekilde çözümleyerek operasyonların ve ekiplerin performanslarını artırır ve daha yüksek verimlilik sağlar. İnsan kaynaklı kaza oranlarını düşürür, güvenliği ve güvenilirliği artırır. InTouch HMI yazılımı, mühendislik çalışmalarında daha az efor ile daha yüksek performans gösterilmesini, iş gücünün ve ekipmanların daha verimli kullanılmasını ve operasyonların daha esnek ve çevik bir şekilde sürüdürülmesini sağlar.

Intouch Scada özellikleri;

 1. Modern grafik arayüz kütüphanesi ve özelleştirilebilir objeler,
 2. Esnek ölçeklendirilebilirlik özelliğine sahip tag sayıları,
 3. Mobil erişim için WebClient seçenekleri
 4. +100 farklı driver seçeneği ile otomasyon sistemi marka/model farketmeksizin erişim (Schneider,Siemens, Omron, Rockwell, Mitsubishi, MQTT, Wago..)
 5. Uzaktan geliştirme yapabilme imkanı
 6. ERP, SQL, IOT  vb uygulamalarla kolay ve güvenli entegrasyon,

Aveva Insight Bulut Veri Yönetim;

Wonderware Türkiye olarak sunduğumuz bulut çözümü olan Aveva Insight Yönetim Platformu, geniş bir altyapı ile dijital teknolojilerin firmalara sağlamış olduğu avantajları göstermektedir. Özellikle gelişim hedefleyen ve hedefine ulaşmak isteyen firmaların endüstriyel proses, enerji, üretim operasyon vb veri toplaması, toplanan veriler üzerinde analizler gerçekleştirerek operasyonlarında karar vermesini destekleyen çözüm olan Aveva Insight çözümü tüm operasyonel verileri bir kaynakta toplanırken, şeffaf çalışma anlayışı ile bu verilerden bütün departmanların faydalanması gelecek çözümleri oluşturma konusunda çok iyi fırsatlar hazırlamaktadır.

Özellikle veri toplama, raporlama, analiz, ve yapay zekâ gelişimi konularında firmaların altyapı oluşturma çalışmaları, dijital dönüşüm fırsatı ortaya koymaktadır. Yatırımları etkin gerçekleştirmek ve yapılacak yatırımın maliyetleri minimize etmek kurumların en önemli hedeflerindendir. Bununla birlikte üretim verimliliği ve kaliteyi yükseltecek çalışmalar için mevcut verilerden faydalanmak ve bu verileri anlamlı bilgilere dönüştürmek kurumların sürdürülebilirliği açısından kritik bir konudur. Wonderware Türkiye çözümü olan Aveva Insight işletmelerin minimum maliyetle maksimum fayda elde etmesini sağlamaktadır ve veriden faydalanarak buna uygun sürdürülebilir geleceği inşa etmek için gerekli teknolojik destekleyici alt yapıyı sağlamaktadır.

Aveva Insight Bulut Veri Yönetim özellikleri;

 1. HTML5 destekli arama motoru özelliği sayesinde kullanım kolaylığı
 2. SelfServis bir şekilde destek ihtiyacı olmadan Dashboard, Chart oluşturabilme ve paylaşma,
 3. Resim/grafik ve görsel ekleyebilme
 4. Farklı bölgelerdeki uygulamalardan doğrudan veri aktarabilme (Wonderware/Aveva ürünleri veya OPC UA üzerinden)
 5. 1000 Tag veriyi  bulut platform üzerinden raporlama ve analiz,
 6. 2 kullanıcı mobil erişim
 7. Mobil erişim için WebClient seçenekleri veya Mobil App üzerinden alarmlar tanımlayabilme
 8. …daha fazlası için  sales@wonderware-tr.com üzerinden bize ulaşabilirisiniz.