AVEVA Edge

Uygun maliyetli bir çözümle taşınabilirlik, mobilite ve ekipler arası işbirliği aracılığıyla rekabet gücünüzü artırıp ve maliyetlerinizi en aza indirebilirsiniz.

Wonderware Türkiye  Aveva Edge

Gelişmiş insan makina arayüzü (OMI-HMI) uygulamalarından düşük yer kaplayan gömülü cihazlara kadar çok geniş bir yelpazede uygulanabilirliği vardır. Oldukça ölçeklenebilir, esnek ve kullanıcı dostu bir insan-makine arayüzü (HMI) uygulamasıdır.

 • Endüstride kullanılan bilgisayarlarda Embedded, Linux, VxWorks, Compact ve standart işletim sistemlerinde çalışabilir.
 • Düşük maliyetli donanımlar üzerinde çalışma avantajına sahiptir.
 • Geniş sürücü kütüphanesi sayesinde hemen her marka ve model için uygun protokol ile entegrasyon imkanı vardır.
 • 60000 etikete (tag) kadar ölçeklenebilir yapı ve kapasiteye sahiptir.
 • MS Office, SQL Server ve MySQL ile sorunsuz entegre olur.
 • Haberleşme için 240 farklı sürücüye sahiptir. Safari, Chrome ve Edge gibi HTML5 uyumlu tarayıcıları kullanarak akıllı telefonlarda ve tabletlerde uzak bağlantı ile HMI erişimi sağlar. 
 • Makine seviyesinde yönetsel mantık oluşturma imkanı ayrıca grafikler, alarmlar, trendler, reçete yönetimi, dil değişimi ve raporlama imkanı sağlamaktadır.
WIN-911 ve AVEVA Edge'in En İyi Uygulamaları;

Bu videoda, alarmlarınızı WIN-911'e nasıl entegre edeceğiniz dahil, WIN-911 ve AVEVA Edge uygulamalarını birlikte nasıl daha etkili kullanabileceğiniz hakkında bilgiler edineceksiniz. Alarmları WIN-911'e getirmenin iki yöntemini tartışacağız: Abonelik Filtreleri ve Alarm İçe Aktarma seçeneklerini inceleyeceğiz.

Wonderware Türkiye Aveva Edge 2020 Kullanan HMI-SCADA Çözümleri, 7 farklı kullanım senaryosu ve çözümleri;
 • Farklı PLC'ler ve protokoller kullanma.
 • Çok fazla sayıda farklı OMI-HMI ürünü ile kullanılabilir. FactoryTalk View, PanelBuilder 32 (Rockwell Automation ürünleri) ve PanelMate uygulamalarını içe aktarma ve dönüştürme seçeneği vardır.
 • Analitik için veritabanı kullanımı, Historian ve Aveva Insight bağlantılarını kullanarak performans, KPI ve kesinti nedenlerini analiz imkanı sağlar.
 • Ekstra modüllerden bıktınız mı? Alarmlar, sürücüler, trendler, MQTT, grafikler, animasyon, veritabanı bağlantısı, OPC UA Client ve Server gibi kullanacağınız operasyonlara göre çok farklı modüller içerir. Gıda, ilaç ve diğer takip ve denetim gerektiren endüstriler için 21 CFR Bölüm 11 projesi oluşturmaya yönelik araçlar da mevcuttur.
 • Operasyon ve bakım personeli için mobil çözümler oluşturur.
 • Panolar, video göstericiler, üretim izleme ve Andon ekranlarında görünürlük ihtiyaçlarını karşılar. Personeli bilgilendirmek için büyük ekran TV'leri veya çok ekranlı video göstericileri kullanabilme seçenekleri vardır.
 • Arıza süresini ve MTTR'yi azaltmanızı sağlar.

Wonderware Türkiye Aveva Cloud kullanarak İşbirliğine Dayalı Geliştirme;

(Wonderware Türkiye AVEVA Edge, AVEVA Integration Studio, AVEVA InTouch HMI, AVEVA Sistem Platformu ve OMI)

Geliştiriciler, InTouch, Edge ve System Platform dahil olmak üzere birden fazla Aveva ürünü için insan-makina arayüz projeleri oluşturmak üzere Integration Studio'yu kullanabilirler. Bu, sistem entegratörlerine, OEM'lere ve son Kullanıcılara, işbirliğine dayalı sanal bir sistemde uygulamalar oluşturmak ve test etmek için harika bir yol sağlar. Edge Management, Edge cihazlarını doğrudan buluttan sağlamanın ve güncellemenin modern bir yolunu sunar. AVEVA Cloud kullanarak işbirlikçi geliştirmeye yönelik bu genel bakış, hem Integration Studio hem de Edge Management'ın bazı kullanım örneklerini ve tanıtımlarını gösterecektir.

Wonderware Türkiye Aveva Cloud ile İşbirliğine Dayalı Geliştirme - Endüstriyel Yazılım Çözümleri

Wonderware Türkiye olarak sizlere Aveva Edge deneyim fırsatı sunuyoruz.

Kurulum dosyası için tıklayınız.

Demo uygulama linki için tıklayınız.

Operatörlerinize maksimum farkındalık sağlayın, insan kaynaklı hataları minimum seviyelere indirin. #AvevaEdge