Başarı Hikayeleri

Wonderware Türkiye olarak alanında uzman ekibimizde işletmeleri geleceğe taşıyoruz.

Fabrikalardaki tüm IT/OT süreçlerini daha verimli, karlı ve teknolojik hale getiren çözümlerimizle operasyonel mükemmelliği yakalamanız için durmaksızın çalışıyoruz. En büyük ödülümüz ise ulaşılan başarılı sonuçlar...

Belenco Quartz Surfaces

Wonderware Türkiye olarak Belenco'nun mükemmel üretim anlayışı için başlattığı dijital dönüşüm yolculuğunun bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Çözümlerimizi kullanan Belenco verimli, güvenilir ve gerçek zamanlı üretim operasyon yönetimlerini gerçekleştirebilmektedir.

Ravago

Wonderware Türkiye olarak, Ravago ile başlattığımız Ravago Excellence Manufacturing projesi, şuan tüm fabrikalara yaygınlaştırılmaktadır. İşletme, Wonderware Operasyonel Mükemmellik çözümleri ile, etkin, verimli ve güvenilir bir biçimde gerçek zamanlı üretim operasyon yönetimini gerçekleştirebilmektedir.

Eker Süt Ürünleri

Wonderware Türkiye olarak Eker Süt Ürünleri'nin dijitalleşme yolculuğunda yer almaktan memnuniyet duyuyoruz. İşletmede kullanılan entegre çözümlerimizle hem ürün kalitesini hem üretim izlenebilirliğini arttırarak son kullanıcıya daha üstün kalitede ürünler sunulmasını desteklemekteyiz.

Tüprag

Wonderware Türkiye çözümlerimizle Tüprag maden işletmesinde varlık ve proseslerin uçtan uca izlenmesi ve kontrol altına alınması imkanını sunmaktayız. Sağladığımız çözümlerle işletmedeki tüm prosesler entegre bir şekilde merkezi olarak yönetilmektedir.

Jim Beam

1992'den beri Wonderware, Jim Beam'in otomasyon ve bilgi yazılımı çözümleri ortağıdır. Wonderware, kullanım kolaylığı ve mevcut PLC'ler ile arayüz oluşturma becerisi nedeniyle tercih edilmiştir. Wonderware 200 yıllık Jim Beam tarifine modern bir dokunuş getirmiştir.

Hennig-Olsen

Girişimci Sven Hennig-Olsen tarafından 1924 yılında kurulan Hennig Olsen Dondurma Şirketi, Wonderware'in biraz yardımıyla bir tütün büfesinin arka odasından İskandinav bölgelerindeki en büyük yüksek kaliteli dondurma üreticisine dönüşmüştür.

Pima County

Durumsal Farkındalığa dayalı Wonderware HMI SCADA çözümü ve IntelaTrac mobil iş gücü ve karar destek sistemi kullanan Pima County Bölgesel Atık Su Islah Departmanı, ilçenin sıhhi kanalizasyon sisteminin yönetimini ve bakımını sağlamaktadır.

Stepan

Stepan, Wonderware InBatch ile üretimi daha iyi optimize ederek döngü süresini kısaltmıştır ve kalite parametreleri dahil tüm parametreleri daha etkin bir şekilde kontrol edebilmektedir. Ayrıca tüm üretim yelpazesi boyunca sıcaklığı ve basıncı daha iyi kontrol etme yeteneği kazanmıştır.

Toplam 8 sonuç bulundu