Aveva Report Kampanyası

Endüstriyel raporlar ve gösterge tabloları için dünyanın önde gelen ve en çok önerilen çözümü olan Wonderware Türkiye Raporlama çözümlerinden Dream Report, standart veya tescilli protokolleri kullanarak endüstriyel ve ticari veri kaynaklarına bağlanabilir.

Gerçek zamanlı raporlama çözümü

Endüstriyel raporlar ve gösterge tabloları için dünyanın önde gelen ve en çok önerilen çözümü olan Wonderware Türkiye Raporlama çözümlerinden Aveva Report, standart veya tescilli protokolleri kullanarak endüstriyel ve ticari veri kaynaklarına bağlanabilir. Aveva Report, verilere erişecek, bunları analiz edecek ve otomatik veya manuel olarak raporlar ve gösterge tabloları oluşturacaktır. Sonuçlar herkese, her yere ve her zaman dağıtılabilir. Etkileşimli ve dinamik bir web portalı, bilgilerinize yerel ve uzaktan güvenli erişim sağlamaktadır.

Wonderware Türkiye Aveva Report;

 1. Reçete – Batch- Enerji Tüketim – Proses Analiz - ..gibi bir çok uygulama için özel raporlar,
 2. WebClient özelliği sayesinde rapora isteğin an erişim
 3. Alarm, zaman, durum vb bağlı otomatik PDF rapor gönderebilme.
 4. Yeni bir Nesne Oluşturucu, kullanıcıların Dream Report grafik setini kendi görüntüleme nesneleriyle genişletmesine olanak tanır. Yeni nesneler, standart konfigürasyon menüleri aracılığıyla herkes tarafından kolayca uygulanabilir.
 5. En son gösterge panosu teknolojisini sunan Dream Report, artık operasyon ve mühendislikten tesis yönetimine kadar kuruluşunuzdaki tüm personel tarafından kullanılabilir.
 6. …daha fazlası için veya sales@wonderware-tr.com üzerinden bize ulaşabilirisiniz.

downtime-report-machine-1

Eğitim özellikler;

 1. Sınıf eğitimi gerçekleştirilecektir.
 2. Eğitim uzaktan bağlantı ile sanal ortamda ürün spektlerine ve müfredaata  uygun örnek proje olarak gerçekleştirilecektir. (Saha haberleşme, dashboard oluşturma, chart, alarm-event, ….)
 3. Eğitim için sanal ortam erişim için katılımcıya şifre ve kullanıcı adı bilgisi eğitim öncesi paylaşılacaktır.
 4. Eğitim katılımı 1 kullanıcı için geçerlidir
 5. Eğitim sonrası katılım sertifikası verilecektir.
 6. Eğitim konuları dışındaki talebler ayrıca satış ekibi ile görüşülecektir.

ot-report-fortinet_1000x550_2-kopya2logolu

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde çalışanlarınız maksimum performans gösterir.

Dream Report, raporlara erişmek, yönetmek, paylaşmak ve arşivlemek için dört farklı modülü birleştirir.Studio ile raporlarınız saniyeler içinde gönderime hazır. Logger Studio ve Designer Studio olmak üzere iki stüdyoya sahiptir. Kaydedici stüdyosunda, kullanıcılar önce dağıtılan tüm veri kaynaklarıyla bağlantıyı ve ardından Dream Report'un geçmişinde arşivlenecek veriler için günlük kuralları tanımlarlar. Designer Studio, standart arayüze ve araç çubuklarına sahiptir ve sürükle-bırak kolaylığı sayesinde nesnelerle yapılan işlemleri çok hızlı hale getirir.

Run Time özelliği raporlarınızın her daim güncel kalmasını sağlıyor. Raporlama projelerini yürütür. Raporları proaktif olarak oluşturmak ve dağıtmak için, Run Time olarak çalıştırın. Kullanıcı arayüzü, yürütülecek raporların listesini ve her biri için mevcut durumu gösterir. Ayrıca herhangi bir raporu en son güncellenen değerlerle anında oluşturmayı sağlar.

Dynamic Report Generator ile raporlarınızı tüm platformlara entegre etmek artık çok kolay. (DRG) , kullanıcıların çalışma esnasında herhangi bir rapor şablonunu seçmesine ve talep üzerine anında yeni bir rapor oluşturmasına olanak tanır. Bu modül standart bir windows uygulamasına, bir web uygulamasına veya bir SCADA uygulamasına entegre edilmeye hazır bir şekilde, Active X bileşeni olarak mevcuttur.

plant-data-reporting-kopya

Web Portalı özelliği mesafeleri ortadan kaldırıyor. Dream Report raporları internet / intranet üzerinden paylaşmak için oldukça idealdir. Web portalı, kullanıcıların raporları gözden geçirmesine ve isteğe bağlı raporlar oluşturmasına, geçici analizler yapmasına ve ilgili raporları detaylı görüntülemesine izin verir. Ayrıca "ham veri görünümlerine" bağlantı oluşturmasına da olanak tanır. Dream Report, herhangi bir mobil cihazda (iOS, Android, Windows Mobile) manuel veri yönetimi de dahil olmak üzere tüm web işlevlerini kullanabileceğiniz mobil cihazlara özel oluşturulmuş bir web portalı da içerir.

Endüstriyel otomasyon uygulamalarınızın raporlama performansından memnun değil misiniz? Gerçek zamanlı raporlama çözümü Dream Report'u keşfedin. 

Wonderware Türkiye Endüstriyel Bilgi Yönetimi çözümlerinden Dream Report, endüstriyel otomasyon uygulamaları için yüksek performanslı raporlama çözümünü sağlar. Konfigürasyon odaklı, kullanıcı dostu arayüze sahip gerçek zamanlı bir raporlama çözümüdür. Modern teknolojiler üzerine inşa edilen bu raporlama aracı, hem açık hem de özel protokoller için 70'in üzerinde farklı veri arayüzü sürücüsü aracılığıyla otomasyon sistemlerine ve ekipmanlarına kolay bağlantı sağlar ve entegre olur. Dream Report, paylaşımlı veya özel veritabanlarında gerçek zamanlı olarak veri toplama ve arşivleme, iş programlarına, operasyonlara veya isteğe bağlı olarak profesyonel raporlar oluşturma ve ardından bu raporları yayınlama ve e-dağıtma yeteneğine sahiptir.

Endüstriyel otomasyon sistemlerinizle mükemmel uyumluluk sağlayacağınız ödüllü yazılım çözümü, operasyonel performansınızı yükseltecek hazır raporlar ve gösterge tablolarına sahiptir. Dream Report artık endüstriyel bir standart haline gelmiştir. Microsoft Excel, SAP Crystal Reports veya Microsoft SQL Server Raporlama Servisleri (SSRS) için kısacası, otomasyon sistemlerinizle ilgili tüm raporlarınız ve KPI panolarınız için dijitalize raporlama çözümü sağlar.